Polityka i Społeczeństwo Wybory 2020

To byli zwykli mieszkańcy Końskich? Wolne żarty! Internauci już zdemaskowali przebierańców

PiS w tej kampanii nie potrafi nawet tego, w czym się wyspecjalizował – robić propagandy. Tym razem “coś nie wyszło” podczas benefisu Andrzeja Dudy, zwanego debatą prezydencką w Końskich.

Zamysł tego przaśnego widowiska w Telewizji Publicznej miał być taki – pokażemy jeszcze raz, jak “przypadkowi” obywatele, w tym wypadku mieszkańcy Końskich, wdzięcznie przepytują Andrzeja Dudę, a ten raz jeszcze udowodni jak blisko jest problemów Polaków. I być może wszystko poszło by zgodnie z planem sztabowców Dudy, gdyby nie ci niewdzięczni internauci.
RAZ:

I DWA:

Kandydatka do Rady Powiatu z poparciem PiS i członek Solidarnej Polski. Trudno o bardziej przypadkowych, obiektywnych i niezwiązanych w partią “przypadkowych mieszkańców” Końskich.

Swoją drogą to jest naprawdę niepojęte, że w dobie tak bardzo rozwiniętych mediów społecznościowych, przepływu informacji i zwykłej dociekliwości internautów nikt z pisowskich działaczy nie wpadł na to, że już kilka chwil po występie pytających, Twitter będzie sobie żartował z ich nieudolności. Ale nawet tak z pozoru błaha sprawa pokazuje, jak bardzo ludzie PiS nie nadążają i nie rozumieją dzisiejszego świata.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie