Po godzinach

Ten walentynkowy post brytyjskiej ambasady rozbawi Was do łez. Bohaterem Andrzej Duda!

Andrzej Duda i przystanki
Dziurek / Shutterstock.com

Na facebookowym profilu Brytyjskiej Ambasady pojawiły się wczoraj walentynkowe życzenia. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że elementem owych życzeń było zdjęcie… z Andrzejem Dudą.

Okazjonalny, walentynkowy post Brytyjskiej Ambasady w Warszawie mógł zaskoczyć internautów. W życzeniach dla zakochanych wykorzystano zdjęcie, na którym uwieczniono spotkania Andrzeja Dudy i jego małżonki z księciem Williamem i księżną Kate w Belwederze w 2017 roku. Fotograf uchwycił moment, w którym polski prezydent wpatruje się w następcę brytyjskiego tronu jak wierny w święty obrazek, dziecko w wystawę cukierni czy po prostu – jak zakochany w swoją miłość.

Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie tak, jak Prezydent Andrzej Duda patrzy na księcia Williama – napisali przedstawiciele Brytyjskiej Ambasady w poście.

Polsko-brytyjskie relacje to związek z ponad stuletnim stażem – przez tyle lat zdążyliśmy się już dobrze poznać, ale nadal odkrywamy się nawzajem, by wzmocnić naszą więź na kolejne dekady. Za co Wy kochacie relacje? – zapytali, na co ktoś odpisał: “za to, że siedząc w Anglii mogę się śmiać z takich memów”. Ogólnie walentynkowy post rozbawił większość internautów. „Jesteście cudowni”, „Brytyjski humor” – komentowali internauci.

Znalazły się jednak także osoby, które nie doceniły brytyjskiego humoru. „Mam nadzieję, że osoba która opublikowała ten post niedługo straci pracę” – czytamy w jednym z komentarzy.

Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie tak, jak Prezydent Andrzej Duda patrzy na księcia Williama 😍😍😍…

Opublikowany przez British Embassy Warsaw Niedziela, 14 lutego 2021

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie