Polityka i Społeczeństwo

Ten ujawniony dokument wstrząśnie całą prawicą! W tle poseł PiS i nieletnia prostytutka

PiS-owska Maszyna Narracyjnej Zagłady
Fot. Flickr

Wczoraj w Jasionce Jarosław Kaczyński wynalazł nowego wroga – opozycję czyhającą na rodziny i dzieci. Nagonka na imigrantów się przejadła, co pokazały dosadnie wybory samorządowe, a Prawo i Sprawiedliwość przedwcześnie wystrzelało się z propozycji socjalnych, które też wyborcom spowszedniały. Efektem nowości ma być więc wpisująca się w trend „nagonki” na pedofilów również „przedwczesna seksualizacja dzieci” poprzez postanowienia podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego karty LGBTQ+.

Zakrawająca o śmieszność panika przed standaryzowaną edukacją seksualną ma z jednej strony odwrócić uwagę od ujawnianych ostatnio skandali pedofilskich w Kościele, z drugiej perfidnie korzysta właśnie z braków w edukacji wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości, utożsamiając czyny zabronione z nieheteronormatywną orientacją seksualną. To, że nie ma nic wspólnego z „ochroną dzieci” wymaga odrobiny otwartości na wyniki badań naukowych, czy świadomości tego, jak wygląda to w krajach północnej Europy.

Ale cóż, na to potrzeba czasu i odważnych politycznie decyzji.

Kaczyński może się jednak na takiej retoryce przelicytować. Choćby z powodu dokumentu, który dosłownie przed chwilą wyciekł do internetu. Sprawa jest tak świeża, że wymaga dalszych dociekań, jednak wiemy, że politycy opozycji nie odpuszczą w analizowaniu sprawy. Po raz kolejny może okazać się, że prawicowa moralność to fasada przykrywająca dewiacje obce nawet najbardziej „wyseksualizowanym” jednostkom. Tyle, że tym razem rzecz jest dużo większej wagi.

 

 

Prawo i Sprawiedliwość czeka ciężka walka o własną wiarygodność. Stosowana przez nie retoryka to ciągle obrona przed odpływem stałego elektoratu. PiS już dawno zrozumiał, że w walce o labilnych wyborców przegrywa z kretesem, trudno jednak, żeby nie zauważało odpływu rzesz uświadamianych na co dzień, że ani prezes ani partia nie są tak kryształowi jak dotychczas głoszono. Kto „seksualizacją” i oskarżeniami o przekupstwo seksualne wojuje, od tego samego zginie. Panie prezesie, dziękujemy, tak wielowątkowej „nagonki”, jaka was czeka nie obroni nawet tabun propagandzistów Wiadomości TVP.

fot. Kancelaria Sejmu/Krzysztof Białoskórski

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie