Po godzinach

Ten to potrafi! Radosław Sikorski kilku zdaniach pokazał pani Pawłowicz jej miejsce w szeregu

Radosław Sikorski w ostrych słowach skomentował jeden z wpisów sędzi Krystyny Pawłowicz. – To, że jest nie do końca zrównoważona wiemy od jakiegoś czasu – stwierdził europoseł PO.

Pawłowicz vs. Sikorski

Karmienie, pocieszanie, koncertowanie, podbudowanie morale agresorów, odsyłanie im wiktu i opierunku, to oczywista zdrada państwa polskiego przez oczywistych zdrajców! To wzmocnienie ich przeciw Polsce, przeciw naszym obrońcom! Polsko, zrób coś z tym !

Zdrajcy, precz z Polski!” – napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze. Chodziło jej o kryzys na polsko-białoruskiej granicy i reakcje na niego celebrytów i artystów.

Pisała o migrantach: „przybyłem łamiąc prawo, bo nie chciałem przejść do punktu granicznego, tylko wdarłem się siłą bijąc przy okazji strażnika – podciąłem potem gardło temu, co dał mi nocleg, zgwałciłem mu żonę, ukradłem samochód i podpaliłem jego kościół. Allah Akhbar!”.

Wpis skomentował europoseł Radosław Sikorski. Twierdzi, że jej tweet to nawoływanie do nienawiści. Na antenie TVN 24 powiedział, że byłą posłanką PiS powinna zająć się teraz prokuratura.

To, że Krystyna Pawłowicz jest nie do końca zrównoważona, wiemy od jakiegoś czasu. To, że to się kłóci z etyką chrześcijańską, to chyba też ewidentne. Myślę, że powinna przeczytać, jakie są obowiązki chrześcijanina. Ale po trzecie, jak rozumiem, sędziowie mają obowiązek mieć nieskazitelną opinię i zachowywać się zgodnie z jakimiś standardami. Ta pani „nie profesor” nie trzyma żadnych standardów. Gdyby prokuratura i system dyscyplinarny sędziów działałby normalnie, to już dawno nie byłaby sędzią – stwierdził.

Pawłowicz od dawna budzi swoimi tweetami ogromne kontrowersje. Teraz jednak wykazała się skrajnym brakiem empatii.

Źródło: Twitter, TVN 24

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie