Polityka i Społeczeństwo

Ten pasek “Wiadomości” o Donaldzie Tusku przebił wszystko! KABARET u Kurskiego

screen YouTube

“Wiadomości” TVP przeszły same siebie. Ponownie zaatakowały Donalda Tuska, ale we wręcz kuriozalny – nawet jak na siebie – sposób.

Atak na Tuska

– Wypłaty czternastych emerytur rozpoczną się za niespełna dwa miesiące. Ustawę o dodatkowym świadczeniu podpisał prezydent Andrzej Duda . Wypłata “czternastek” jeszcze w tym roku to kolejne działanie rządu, które ma złagodzić Polakom skutki inflacji. O takiej reakcji na wzrost cen nie można było mówić, gdy rządził Donald Tusk, który dziś otwarcie przyznaje, że nie zna sposobu na szybkie ograniczenie wzrostu cen mówiła Edyta Lewandowska w środowych (29.06) “Wiadomościach”.

Do tego reportaż został zatytułowany: “Tusk bezradny wobec inflacji”.


Oczywiście to kuriozum, bowiem, po pierwsze, PO przedstawiła swoje pomysły na ograniczenie wzrostu inflacji, ponadto pomysły, jakie wskazała redakcja TVP, są proinflacyjne, więc sprawią, że podnoszenie stóp proc. przez władze NBP nic nie da.

PiS swoimi socjalnymi działaniami dodatkowo napędza wzrost cen. Jednocześnie Rada Polityki Pieniężnej podnosi stopy proc., czym chce stłamsić inflację, ale zarazem podnosi raty osobom z kredytami hipotecznymi.

Nie trudno się dziwić, że internauci kpią z tego, co podały “Wiadomości”.

Problem jest zaś bardzo poważny i realny. Mamy największą inflację od wielu lat. I – co najgorsze – władze nie robią nic, co mogłoby realnie pomóc w walce z nią. Kuriozalna propaganda TVP niewiele pomoże w niwelowaniu  coraz wyższych cen.

Czytaj również:

Źródło: TVP, Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie