Po godzinach Satyra polityczna

Ten mistrzowski skecz podbija sieć! W rolach głównych Pierwsze Damy Zjednoczonej Prawicy [VIDEO]

W niedzielny wieczór kilku politykom, w tym nowemu wicepremierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu zrzedły miny. W programie “Kabaret na żywo” emitowanym przez Polsat, telewidzowie obejrzeli skecz o… Pierwszych Damach Zjednoczonej Prawicy.

Dlaczego zrzedły miny? Po pierwsze politycy prawicy nigdy nie słynęli z dystansu i poczucia humoru. Wyobrażacie sobie Jarosława Kaczyńskiego lub Zbigniewa Ziobrę zaśmiewających się przy dobrej komedii lub właśnie na kabaretach? No właśnie. Po drugie – ta władza panicznie boi się obśmiewania. A przecież sama tworzy niezły “kabaret”.

W niedzielny wieczór w wielu domach pis-owskiej wierchuszki musiało być wyczuwalne zgorszenie. Otóż, w programie “Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” na tapetę zostały wzięte żony najważniejszych polityków, które spotkały się u fryzjera. Agata Duda, Izabela Ziobro, Iwona Morawiecka i Anna Gowin zostały bohaterkami skeczu.

Oj, nie zabrakło szpileczek i złośliwości, ale to musiało się tak skończyć. Ciekawe czy występ trafił już na tablet nowego wicepremiera?

Źródło: Plejada.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie