Po godzinach

Ten list nauczyciela do Dudy pozamiatał sieć. Tylko czy prezydent zrozumie ten sarkazm?

Prezydent Duda
praszkiewicz / Shutterstock.com

Pewien nauczyciel z Trójmiasta opublikował na Facebooku post, w którym skomentował ostatnie wystąpienie Andrzeja Dudy w programie “Sprawdzam” w TVN24. Paweł Lęcki, bo o niego chodzi, odniósł się do tego, co “potocznie zwany Prezydent Polski” powiedział o prokuratorach.

Nauczyciel krytykuje Dudę

Zawód prawniczy można sobie zmienić. Jeżeli państwu prokuratorom jest tak bardzo źle, są inne możliwości powiedział Andrzej Duda w programie “Sprawdzam” w TVN24. To odpowiedź na pytanie o oddelegowywanie prokuratorów do jednostek oddalonych o kilkaset kilometrów od ich miejsc zamieszkania. Innymi słowy: nie podoba ci się sytuacja, w które się znalazłeś? Zacznij zmianę od siebie! – sugeruje nasz prezydent-coach.

Słowa głowy państwa wywołały jednak burzę w sieci. Nauczyciel z Trójmiasta Paweł Lęcki ostro skrytykował Dudę za tę wypowiedź.

 

Nie podoba się! Zacznij zmianę od siebie!

Dalej był jeszcze bardziej sarkastyczny

– Skoro seniorom nie podoba się narodowy system szczepień, to niech przestaną być seniorami, skoro można w Polsce dowolnie zmieniać płeć, to wiek z pewnością również. Skoro teatrom i kinom nie podoba się, że są zamknięte, to niech zamienią się w zakłady pogrzebowe, gdyż w tej branży panuje duży ruch, co prawda z dość martwą publicznością – skomentował.

Na koniec swojego wpisu nauczyciel jeszcze raz celnie wbił szpilę w Dudę. Podkreślił, że bycie prezydentem też nie jest żadnym obowiązkiem.Prawda jest jeszcze taka, że bycie prezydentem kraju to również nie jest obowiązek, zwłaszcza, gdy się nie potrafi. Zawsze można zostać narciarzem lub konferansjerem – skwitował.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie