Po godzinach

Ten film podbija sieć. Turysta z Zakopanego w niecenzuralnych słowach powiedział do kamery Polsatu, co myśli o PiS

screen/ YouTube

Reporterka Polsat News przekonała się, jak nieprzewidywalne mogą być wejścia na żywo. Z obecności kamery postanowił skorzystać przypadkowy przechodzień i powiedział, co sądzi o PiS.

Dziennikarze telewizyjni wiedzą, że wejścia na żywo zawsze są obarczone ryzykiem. Może zdarzyć się coś nieprzewidzianego, a montażownia w tym przypadku nie pomoże. Ostatnio niespodzianka na wizji spotkała reporterkę Polsat News w materiale na temat Zakopanego i turystów, którzy w ostatni weekend przybyli do miasta na zawody Pucharu Świata. Dziennikarka pojawiła się na wizji, ale nie zdążyła zacząć swojej relacji, gdy jeden z przechodniów stanął przed kamerą i podzielił się swoimi przemyśleniami na temat partii rządzącej.

Ja chciałem tylko powiedzieć, że j… PiS, dziękuję – powiedział i odszedł spokojnym krokiem. Warto zauważyć, że jego występ przyćmił popis innego turysty, który stanął za dziennikarką i zrobił do kamery dziwną minę.

Nagranie incydentu szybko stało się hitem sieci. Na YouTube, na kanale użytkownika myszczur, na ten moment zebrało ponad 117 tysięcy wyświetleń.


Źródło: YouTube

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie