Polityka i Społeczeństwo

Ten fakt wywołał wielkie poruszenie w obozie władzy. Kaczyński wini za to media

Po drugiej stronie paździerzowej propagandy TVP zawierającej manipulacje, niedomówienia i zwykłe kłamstwa trafiające pod strzechy, jest właśnie internet w którym młodzi czują się jak ryba w wodzie. To w sieci wyśmiewane są paski TVP Info i “Wiadomości”, to w sieci pokazywane są przez internautów wszystkie przekłamania, to w sieci trwa nieustający festiwal gromkiego szyderstwa po każdej wpadce czy celowej manipulacji prorządowej telewizji.

To dziennikarze telewizji z nazwy publicznej na konferencji prasowej pytają o kupowany przez Trzaskowskiego dżem, a minutę później internet turla się ze śmiechu. Przekazy serwowane przez pracowników TVP w mediach społecznościowych nie mają żadnej medialnej finezji. Są po prostu tępe, tumanowate i ciosane cepem.

Przez ostatnie cztery lata TVP stała się w internecie synonimem obciachu i młodzieżowej beki. Nie przypadkiem już trzy lata temu po sieci fruwał żart w stylu – Twoja stara pisze paski w TVP Info. W internecie powstały strony na których można tworzyć własne paski, napisać tam każdą bzdurę, a i tak wygląda to wiarygodnie, bo taką “renomę” wyrobiła sobie telewizja Jacka Kurskiego.

Jarosław Kaczyński dookoła widzi winnych, ale ciężko mu zajrzeć do własnego ogródka medialnego. Można odnieść wrażenie, że w PiS rozumienie telewizji zatrzymało się na poziomie obrazków na ekranie telewizora, które mają być wymowne i trafiać do wyobraźni. Podlanie tego sosem komentarza, sugerującym niesłychane zbrodnie jakich świat nie widział ma być produktem finalnym. Sęk w tym, że telewizja Jacka Kurskiego jest także obecna w sieci i to wśród najgorszych opinii, a internet nie bierze jeńców.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie