Po godzinach Sport

Tego też nie mogła sobie odpuścić! Oburzona Pawłowicz komentuje zachowanie siatkarzy

Fot. Adam Stepien / Agencja Gazeta

Krystyna Pawłowicz znowu postanowiła nas wszystkich zaskoczyć. Tym razem nie spodobała się akcja “Equal Jersey”. W jej ramach siatkarze walczą o równouprawnienie płci. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości skrytykowała kampanię w mediach społecznościowych.

Pawłowicz: a po co to?

W trakcie pierwszego seta finału Ligi Narodów, w trakcie którego rywalizowali sobą siatkarze Polski i Brazylii, Bartosz Kurek i Wallace grali w koszulkach z nazwiskami swoimi, ale także siatkarek grających z tymi samymi numerami, co oni. Wszystko w ramach akcji “Equal Jersey”.

 

Pomysł nie przypadł do gustu Krystynie Pawłowicz.

Finał siatkówki, Polska – Brazylia, przed chwilą przerwa techniczna. Co to za akcja z tą zmianą koszulek zawodników na koszulki z nazwiskami kobiet- siatkarek… Komentator: „jest to potrzebne, wreszcie wyrównujemy to wszystko”… CO „wyrównujemy”? Kobiety i facetów…? Po co ?

– napisała na Twitterze Sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

Pawłowicz prowadzi politykę w social mediach

Jako członek Trybunału Konstytucyjnego Pawłowicz raczej nie powinna wrzucać tego typu postów. Robi to jednak, nierzadko pisze nawet ostrzejsze wypowiedzi.

Niedawno zaatakowała polityków, którzy odeszli z PiS. Gdy Zbigniew Girzyński, Małgorzata Janowska i Arkadiusz Czartoryski poinformowali, że odchodzą z klubu Prawa i Sprawiedliwości, nazwała ich “brutusami”.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie