Polityka i Społeczeństwo

TEGO tematu nie mogło zabraknąć. Kaczyński odniósł się wreszcie do reportażu TVN o oszustwie Macierewicza

Powiem to dzisiaj jasno i prosto, bo według mnie jest to w 100 proc. udowodnione – zamachem smoleńskim. Zamach smoleński, to oddanie śledztwa, to oddanie możliwości prowadzenia badań na podstawie porozumienia rosyjsko-polskiego z 1993 roku, to zgodzenie się nawet nie na konwencję chicagowską, tylko na protokół 13. do konwencji, a ten protokół zamyka drogę do dalszych działań – grzmiał Kaczyński podczas swojego przemówienia w Siedlcach.

A że pokazano dokumenty przeczące teorii? Świadczące, że Macierewicz pisał swój raport pod tezę? To dla Kaczyńskiego kłamstwa znienawidzonego TVN-u i opozycji.

Dzisiaj najbezczelniej w świecie twierdzą, że wszystko było inaczej, a kiedy zostaje przeprowadzona oszukańcza akcja TVN-u w sprawie katastrofy smoleńskiej, to są tutaj świadkowie na sali, tamta strona po prostu wpada w trans, w trans szaleńczej radości, szaleńczej radości, że Rosjanie niewinni, że Putin dobry. Dobry, no bo jednak nie zabił, tylko może teraz już zabija, ale w każdym razie wtedy jeszcze nie, tych 96 naszych obywateli – stwierdził prezes PiS. A że nawet rodziny smoleńskie są oburzone zachowaniem Macierewicza? To nie ma znaczenia. Liczy się zdanie tylko jednego przedstawiciela rodzin ofiar katastrofy – Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: Dziennik.pl


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie