Po godzinach

Tego się po Kaczyńskim nie spodziewaliśmy! Do sieci trafiło zaskakujące zdjęcie prezesa

Tajemnicą pozostaje, czym tak naprawdę zajmuje się w rządzie Jarosław Kaczyński. Być może rąbka tej tajemnicy uchylił Ryszard Czarnecki, zamieszczając zaskakującą fotografię z prezesem.

Jarosław Kaczyński od blisko roku pełni w rządzie funkcję wicepremiera ds. bezpieczeństwa. Jednak prezes PiS praktycznie nie wypowiada się w sprawach, które – wydawałoby się – powinny interesować osobę zajmującą takie stanowisko. Kaczyński nie skomentował oficjalnie np. napiętej sytuacji na polsko-białoruskiej granicy.

Co więc robi Kaczyński? Na przykład… rozmawia o siatkówce. Tak wynika z wpisu Ryszarda Czarneckiego. Europoseł PiS i wiceprezes PZPS opublikował w mediach społecznościowych post, który zilustrował wspólną fotką z Kaczyńskim.

Długa i poważna rozmowa o polskim sporcie, a w szczególności o polskiej siatkówce. O ćwierćfinale ME z Rosją też – napisał Czarnecki. Na zdjęciu widzimy uśmiechniętych polityków, a Kaczyński dzierży w dłoni piłkę do siatkówki.

Kaczyński nigdy nie zdradzał większego zainteresowania sportem (w przeciwieństwo do swojego brata). Co innego Czarnecki, który od 2018 roku pełni funkcję wiceprezesa PZPS. Europoseł jest też kandydatem na stanowisko prezesa, a w związkowych wyborach będzie rywalizował m.in. z Sebastianem Świderskim. Jeśli to Czarnecki zostanie wybrany na szefa polskiej siatkówki, będzie musiał przekonać do siebie. Gdy przychodził na mecze podczas odbywających się właśnie w Polsce mistrzostw Europy w siatkówce, był witany przez trybuny gwizdami.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie