Po godzinach

Tego po Suskim nikt się nie spodziewał! Trwała rozmowa, a pocieszny polityk nagle wyciągnął topór. “Uważajcie!”

Tego nikt się po Marku Suskim nie spodziewał! Polityk udzielił wywiadu, w którym opowiedział co nieco o swoim życiu prywatnym. W pewnym momencie chwycił za… topór.

Marek Suski był gościem emitowanego w TV Republika programu „Poza polityką”. Jak można wywnioskować po tytule, tutaj politycy opowiadają nie o pracy, a więcej o swoim życiu prywatnym i hobby.

Pasją Suskiego jest malarstwo. Poseł PiS opowiadał, że rozwijał ją już od dziecka. Przyznał też, że były w jego życiu okresy, gdy utrzymywał się z malarstwa. Podkreślił, że do dziś znajdują się chętni na jego obrazy, ale obecnie nie ma czasu na malowanie na zamówienie.

Suski jest jednak nie tylko artystą-malarzem. Potrafi… haftować, podejmował też próby poetyckie! W rozmowie zdradził, że napisał kilka fraszek. Poezję tworzy jednak do szuflady, nie chce dzielić się nią ze światem.

To jednak grafomania – skomentował żartobliwie.

To jednak nie koniec niespodzianek! W pewnym momencie Marek Suski chwycił za… topór i zaczął nim wymachiwać przed kamerą.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie