Po godzinach

Tego o Krystynie Pawłowicz nie wiedzieliście. Kontrowersyjnej posłance przypomniano zdjęcie sprzed lat

O Krystynie Pawłowicz można powiedzieć wiele, ale nie to, że grzeszy kulturą osobistą i szacunkiem do przeciwników politycznych oraz ich zwolenników. Posłanka PiS raz po raz w niewybredny sposób atakuje przeciwników politycznych, dziennikarzy, czy zwykłych internautów, nie stroniąc przy tym od rozgłosu medialnego. Pawłowicz szczególnie upodobała sobie ataki na posłów opozycji. Jej ulubionym celem jest Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej, którą parlamentarzystka Zjednoczonej Prawicy uwielbia łajać w niewybredny sposób.

Pawłowicz kreuje się przy tym na obrończynię wartości konserwatywnych, walczącą o zburzenie postkomunistycznego układu, jakim jest, zdaniem obozu władzy, III RP. Jak powszechnie wiadomo III RP narodziła się przy tzw. Okrągłym Stole, gdzie, zdaniem PiS, elity PRLu dogadały się z wierchuszką Solidarności, która sprzedała nasz kraj za przysłowiowe 30 srebrników. Oczywiście fakt, że w obradach Okrągłego Stołu brali udział bracia Kaczyński, jest dziś skrzętnie pomijany.

Co bardziej zabawne, okazuje się, że Krystyna Pawłowicz również była uczestniczką obrad Okrągłego Stołu z ramienia opozycji, choć posłanka dobrej zmiany niespecjalnie się tym faktem chwali. Co więcej, w pracach wzięły również udział takie tuzy dobrej zmiany jak Mariusz Kamiński, obecny szef CBA i Jarosław Sellin, wiceminister kultury.

Trzeba przyznać, że taki obrót sprawy jest bardzo interesujący. Pawłowicz, która usilne wojuje nie tylko z pozostałościami PRL, ale także z zaplutym karłem reakcji, za jaki w kręgach PiS uznawana jest III RP, sama dołożyła swoją cegiełkę do powstania tego tworu. Ciekawe jak posłanka się z tego wytłumaczy? Zapewne stwierdzi, że to spisek lewactwa na usługach Angeli Merkel i Brukseli, zaś za wszystkim stoi Donald Tusk…

fot. Kancelaria Sejmu/Krzysztof Białoskórski

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie