Po godzinach

Tego może być dla PiS za wiele! Marianna Schreiber zachwycona Rafałem Trzaskowskim, cóż za słodki wpis ministrowej!

screen/ YT/ TVN Fashion

Czy Łukasz Schreiber znów będzie musiał tłumaczyć się na Nowogródzkiej z wpisów swojej żony? Tym razem Marianna Schreiber zachwyca się… Rafałem Trzaskowskim.

Na Twitterze pojawiła się krótka wymiana zdań między Mateuszem Morawieckim a Rafałem Trzaskowskim. Chodzi o kontrowersyjną decyzję Rady Warszawy, która przyjęła petycję dotyczącą zmiany nazwy ronda Romana Dmowskiego na rondo Praw Kobiet. Morawiecki słusznie zauważył, że Dmowski to postać dla Polski bardzo zasłużona, jeden z ojców niepodległości.

Wymazywanie akurat jego patronatu w centrum stolicy wydaje się co najmniej dziwnym ruchem.

Radnych i prezydenta Warszawy proszę o opamiętanie. Warszawa nie może być przestrzenią realizacji waszych uprzedzeń politycznych. Warszawa to stolica całej Polski – napisał premier. Trzaskowski zaś bronił kontrowersyjnej decyzji. Stwierdził, że Dmowski ma już w Warszawie swój pomnik i zarzucił rządowi, że próbuje „anulować” prawa kobiet.

Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera, zachwyciła się wpisem prezydenta Warszawy i obsypała go pochwałami.

Cieszę się, że jestem Warszawianką (celowo pisane z dużej litery, bo każdy mieszkaniec tego pięknego miejsca, powinien się cieszyć, że ma takiego Prezydenta, który walczy o prawa kobiet) – napisała pani ministrowa. Czy Łukasz Schreiber znów będzie musiał tłumaczyć się na Nowogródzkiej z zachowania żony? W ostatnim czasie Marianna Schreiber pokazała dobitnie, że z poglądami partii męża jej nie po drodze. W mediach społecznościowych chwaliła się m.in. udziałem w antyrządowych protestach i krytykowała podejście PiS do prawa aborycjnego.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie