Polityka i Społeczeństwo

Tego jeszcze nie grali, zaskakująca zmiana w TVP Info. To ONA będzie się wygłupiać u boku Jakimowicza

Fotophoto

Piątkowy program “W kontrze” emitowany w TVP Info poprowadził duet Jarosław Jakimowicz – Anna Popek. Nowa gospodyni szybko weszła w buty swoich poprzedniczek.

Partnerki Jakimowicza odchodzą

Jarosław Jakimowicz mocno trzyma się przyjemnej posadki w telewizji publicznej (a jakie ma wyjście?), ale jego ekranowe partnerki z programu “W kontrze” najwyraźniej nie potrafią dotrzymać kroku żartom i błyskotliwym pointom gwiazdorka. Najpierw Jakimowicza opuściła Magdalena Ogórek, która początkowo była gospodynią programu, teraz po kilku miesiącach tą samą drogę wybrała Agnieszka Oszczyk.

Ale życie nie znosi próżni, więc Jakimowicz już ma nową koleżankę. To nikt inny, jak Anna Popek, znana od lat widzom TVP z roli prezenterki i prowadzenia różnego rodzaju programów rozrywkowych. A tu nagle taka zmiana i doświadczona dziennikarka będzie musiała radzić sobie w kolejnych aktach dramatu.

Zaczęło się od wpadki

Anna Popek ma już za sobą debiut, który wypadł 26 sierpnia w piątek. I nie obyło się bez wpadki prowadzących. Podczas komentowania bieżących wydarzeń ogłosili, że była niemiecka kanclerze Angela Merkel że otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla za rozwiązanie 2015 roku kryzysu uchodźczego. W rzeczywistości, Merkel została nagrodzona przez UNESCO.

– Aż się zaparłem mocno na nogach, żeby nie spaść pod ten stół – zaczął wątek Jakimowicz – Wpuszczono półtora miliona ludzi i za tym stoi Angela Merkel i ona za to dostaje Pokojową Nagrodę Nobla… – dodawał. Anna Popek dorzuciła swoje trzy grosze. – Pokojowa Nagroda Nobla może być o tyle kłopotliwa, że za chwile może się okazać, że to ona (Merkel) jest przyczyną tego problemu, jaki jest na Ukrainie – stwierdziła.

Takiego duetu brakowało do pełni szczęścia. A o Annie Popek pisaliśmy całkiem niedawno. Nowa prowadząca “W kontrze” opowiadało o plusach inflacji. – Może to nas bardziej powstrzyma przed niepotrzebnymi zakupami. Czasem ludzie kupowali rzeczy na wyrost – wyjaśniała. Chyba czuła pismo nosem.

Źródło: wirtualnemedia.pl

 

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie