Po godzinach

Tęczowy makijaż nie przejdzie w TVP? Szykuje się skandal w programie

Grand Warszawski / Shutterstock

Czy 7. odcinek “Dance Dance Dance” będzie kojarzony ze skandalem? Roksana Węgiel ma w nim wykonać układ do piosenki Sii. Problem w tym, że chciała mieć na twarzy tęczowy makijaż. Komuś w telewizji nie przypadło to do gustu. Czy więc TVP cenzuruje działania artystyczne swoich gwiazd?

Tęcza przeszkadza TVP?

W nowym odcinku show Roksana Węgiel ma wykonać układ choreograficzny do utworu Sii. Występ ma być dedykowanego ofiarom zamachu w gejowskim klubie. Stąd nastoletnia wokalistka chce ozdobić twarz barwami tęczy. I tu pojawił się problem. Już zarejestrowany układ uznano w TVP to za “niefortunny” i postanowiono pozbyć się tęczy z twarzy artystki.

Co jeszcze dziwniejsze, przed dwoma laty Patricia Kazadi wykonała układ do tej samej piosenki i z podobną charakteryzacją Wtedy nic nie wzbudziło kontrowersji.

– Trudno mi się wypowiadać na tematy wewnątrz produkcyjne, przy których nie uczestniczę. Nie widziałam ani tego makijażu, ani nie znam szczegółów tej sytuacji. Nie wiem, czy ograniczana jest wolność wyrazu artystycznego Roxie, czy też została ona osadzona ze względu na taką formułę programu, a nie inną, jako osoba nieletnia, młoda, która może nie mieć jeszcze wyrobionego poglądu na pewne tematy, w warunkach nie do końca może dla niej komfortowych, z których teraz szukają wspólnego wyjścia – powiedziała Kazadi, gdy o sprawę pytał ją Pudelek. – Czy może jest to po prostu zabieg PR-owy, aby o programie było głośno przed kolejnym odcinkiem, a my “ekscytujemy” się na próżno, gdy ostatecznie występ zostanie wyemitowany tak, jak miał być od początku. Nie wiem. Rozumiem również produkcję, że nie chcą narażać Roxie na niepotrzebne ewentualne nieprzyjemności – dodała.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie