Po godzinach

Te cygańskie rytmy mają wesprzeć Dudę na ostatniej prostej. Tego utworu słuchacie na własną odpowiedzialność [WIDEO]

Nieoczekiwany efekt decyzji Dudy. W PiS zaostrzą się wewnątrzpartyjne tarcia
Fot. Shutterstock/Isaaack

Wybory prezydenckie coraz bliżej, trwa ostatnia prosta kampanii. Sondaże mogą nieco niepokoić Andrzeja Dudę – jego zwycięstwo nie jest już tak prawdopodobne, jak jeszcze wydawało się kilka tygodni temu. Sympatycy prezydenta postanowili wziąć sprawy w swoje ręce – wymyślili skoczną piosenkę, która może przekonać niezdecydowanych do oddania głosu.

Tylko Andrzej Duda. Od Podlasia głos. Prezydent polskich rodzin, to szczęśliwy los – śpiewa grupa artystów s Sokółki. Premiera utworu miała miejsce podczas lokalnego wiecu poparcia dla Andrzeja Dudy. Pieśń szybko stała się hitem internetu, zapewne po jej wysłuchaniu i sam prezydent poczuje przypływ sił do walki na ostatniej prostej kampanii.

Gdzie są pola, gdzie są łąki, gdzie zielony szumi las – tam podlaskie moje serce, już wyborów nadszedł czas. Andrzej Duda prezydentem dziś i po wyborach też. Konkurencji szans nie damy. Co dziś zrobić dobrze wiesz – brzmi pierwsza, nastrojowa zwrotka. Potem rozbrzmiewa refren, który porywa słuchaczy do tańca.

Tylko Andrzej Duda. Od Podlasia głos. Prezydent polskich rodzin, to szczęśliwy los. Wspiera nas na codzień i się żyje lżej. Więc mu w tym dniu ważnym rękę podać chciej – cygańska nuta gwarantowała, że muzyka wpadnie w ucho każdego słuchacza. Nawet nie wiadomo, kiedy zacznie się bezwiednie nucić słowa utworu.

W dość patetycznym tekście słyszymy, że Andrzej Duda to „prezydent rodzin” i dzięki niemu „Matka Polka już nie płacze”. Dzięki Dudzie nie rozpacza też emeryt i rolnik. Zresztą, posłuchajcie sami. Ale na własną odpowiedzialność:

To nie pierwsze „muzyczne” wsparcie Andrzeja Dudy w jego walce o prezydenturę. Jeszcze w kwietniu hitem internetu stała się piosenka w rytmach disco polo pod tytułem „DUDA na plus”. Do historii polskich kampanii prezydenckich już na zawsze przejdzie skoczny refren: Pan Duda, Pan Duda i wszystko znów się uda. Pan Duda, Pan Duda, bo Polska liczy się.

Przypomnijmy ten wiekopomny utwór:

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie