Po godzinach Satyra polityczna

Takiej strony w internecie jeszcze nie widzieliście! Zobaczcie, za jakich polityków modlą się Polacy

Wielka draka w Zjednoczonej Prawicy to dobry moment, by przypomnieć jedną z najciekawszych otchłani polskiego internetu. Zapolske.pl to strona, na której możemy sprawdzić (lub dołączyć!) do modlitwy za członków polskiego rządu, prezydenta lub innych odpowiadających nam polityków.

Myśleliście, że w internecie widzieliście już wszystko? Nic bardziej mylnego. “Pomódl się za Polskę. Ofiaruj modlitwę za polityka” głosi hasło widniejące na czele strony. Strona, która powstała z inicjatywy “Naszego Dziennika” i organizacji “CitizenGo”.

– Chcemy w naszych modlitwach polecać Bogu polskich polityków, aby sprawowali sprawiedliwe rządy, aby zawsze kierowali się w swoich działaniach interesem narodowym i żeby prawo, które będą stanowić, i decyzje, jakie będą podejmować, były zgodne z nauką Jezusa Chrystusa. Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do tej modlitewnej krucjaty. Politycy potrzebują naszej modlitwy, aby podołać zadaniu naprawy Rzeczypospolitej – głosili organizatorzy tej wspaniałomyślnej akcji.

I znaleźli się chętni. Dla przykładu – w tej chwili za Andrzeja Dudę modli się 4315 osób i w każdej chwili mogą dołączyć kolejne! Ale przecież strona oferuje nam większy wybór, choć jak widać w niektórych przypadkach, przydało by się uaktualnienie.

Możemy wybrać sobie praktycznie każdego polityka, który przyjdzie nam do głowy – posła, senatora, osobistość z rządu lub innego urzędnika. Wiecie tylko kogo nie ma?


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie