Po godzinach

Tak speszonego Kosiniaka-Kamysza jeszcze nie widzieliście. Wszystko przez symboliczny kieliszeczek i kamery “Szkła kontaktowego”

Władysław Kosiniak-Kamysz został przyłapany na gorącym uczynku przez “Szkło kontaktowe”. Lider ludowców już miał wypić symboliczny kieliszek, ale ujrzał kamerę i wyraźnie się speszył.

W ostatnich dniach w sieci furorę robi hasło “gra w Tuska”, które narodziło się dzięki radnemu PO, Pawłowi Czekalskemu. Albo inaczej – narodziło się dzięki “Wiadomościom” TVP, które dzień w dzień wymyślają coraz bardziej absurdalne zarzuty wobec lidera Platformy Obywatelskiej. Tusk jest regularnym “bohaterem” stacji, co celnie skomentował Czekalski.

Była “wina Tuska”, teraz będzie “gra w Tuska”

– Zapraszasz gości na 19:30. Włączasz Wiadomości i… pijesz 50 gramów za każdym razem, gdy usłyszysz słowo »Tusk«. Wygrywa ten, kto obejrzy pogodęnapisał warszawski rady PO. Żartobliwy wpis szybko zdobył popularność, a skomentował go nawet sam zainteresowany. – Na zdrowie! – odpowiedział Donald Tusk.

“Grę w Tuska” podłapało też “Szkło kontaktowe”, które z tej okazji przypomniało na swoim profilu obrazki znanych polityków, którzy zostali nagrani z pełnym kieliszkiem w dłoni. – To co, gracie wieczorem w Tuska? Zasady są proste. Jeden z uczestników już zaczął trening – napisano na profilu “Szkła kontaktowego”.

Profil programu na Twitterze przypomniał również skrępowanego Władysława Kosiniaka-Kamysza, którego kamery wyraźnie speszyły. Lider ludowców uznał, że wypicie kieliszka zostanie źle odebrane przez widzów i zrezygnował z toastu. Wydaje się, że tak nerwowa reakcja była zupełnie niepotrzebna, co potwierdzają komentarze pod filmem…

 

 

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie