Po godzinach

Tak spędzają wakacje polscy politycy i celebryci. Nie wygląda jak Polska w ruinie…

Tak spędzają wakacje polscy politycy i celebryci. Polska w ruinie?
fot. Shutterstock/Tomasz Bidermann

Wakacje trwają, sezon urlopowy w pełni. Własny urlop już wykorzystany, ale zawsze można trochę pozazdrościć innym. Jesteście ciekawi, gdzie wypoczywają polscy politycy i celebryci? W jakich miejscach można ich spotkać? Jakie kierunki najczęściej obierają?

Wiele polskich gwiazd decyduje się na spędzanie urlopu poza granicami Polski. Tłumaczą to chęcią odcięcia się od paparazzi oraz odpoczęcia w ciszy i spokoju. Trudno im się dziwić. Natomiast politycy częściej podróżują po Polsce, chętniej wybierają się nad nasze jeziora, nad morze i w góry. Od lat jednym z najpopularniejszych rejonów odwiedzanych przez polskie gwiazdy podczas wakacji są greckie wyspy. Chętnie wypoczywają również we Włoszech czy we Francji (któż nie marzy o Prowansji?), ale niektórzy preferują dalekie podróże m.in. do Japonii.

Gdzie polscy celebryci i politycy spędzają wakacje?

W dalszej części pokazujemy kilka ciekawych zdjęć znanych osób, które chętnie chwalą się przeżyciami z wakacji. Zdradzają, jaki jest ich sposób na relaks i odpoczynek. Co jedzą, jaką aktywność fizyczną uprawiają na wakacjach i jakie formy wypoczynku preferują. Może inspirować, ale i wzbudzać lekką zazdrość.

Na przykład daleka wyprawa Jarosława Kuźniara, znanego prezentera radiowego i telewizyjnego, do niedawna związanego z grupą TVN. Zapalony podróżnik postanowił wakacje spędzić w Szanghaju – największym mieście w Chinach. Na swoim Instagramie pisze o tym, jak pięknym miastem jest Szanghaj… zwłaszcza o zmierzchu.

https://www.instagram.com/p/BXVZmeZFfT9/?taken-by=jaroslawkuzniar

Kolejnym ciekawym miejscem, które odwiedził również znany dziennikarz Kuba Wojewódzki, jest Japonia. A dokładniej Kioto – miasto w zachodniej części japońskiej wyspy Honsiu, stolica prefektury Kioto, dawna stolica Japonii. Trzeba przyznać, że dziennikarz oprócz bycia królem TVN-u, jest też prawdziwym królem lansu.

https://www.instagram.com/p/BWut3IhFrdK/?taken-by=kuba_wojewodzki_official

Zyskujący na popularności aktor, Piotr Stramowski, znany głównie jako postać z filmu Pitbull, oprócz aktorskiego zacięcia, ma również dobry gust jeśli chodzi o obieranie kierunków swoich podróży. Chwali się zdjęciami z wyjazdów do Włoch, New York City czy Montrealu.

Kto zatem odpoczywa w Polsce? Jednym z najczęściej odwiedzanych miast w sezonie wakacyjnym jest Gdańsk. I tutaj też nie brakuje celebrytów w wakacyjnej wersji. To przepiękne miasto poleca między innymi Barbara Kurdej- Szatan, która ostatnimi czasy bardzo aktywnie zachęcała swoich fanów do wzięcia udziału w marszu w ramach czarnego protestu i walki o wolne sądy, czym podpadła szefowi TVP – Jackowi Kurskiemu.

Karmimy duszę 🙂 #Gdańsk #córcia #kocham

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Kolejnym miejscem na mapie Polski, które chętnie  odwiedzają znani i lubiani, są Warmia i Mazury. Tu można spotkać najpopularniejszego piłkarza Polski – Roberta Lewandowskiego…

https://www.instagram.com/p/BWMymhXH8CX/?taken-by=_rl9

oraz znanego polityka, prezydenta Słupska, Roberta Biedronia (prawda, że uroczy dzióbek zrobił do zdjęcia?).

Kolejnymi politykami, którzy lubią pochwalić się zdjęciami z wakacji są: Janusz Palikot, który lubi spędzać czas nad jeziorem…

W drodze nad jezioro

A post shared by Janusz Palikot (@januszpalikot) on

oraz Magdalena Ogórek, która lubi dobrze zjeść w Toruniu. Chociaż jej wygląd na to nie wskazuje.

#cudownie #rodzinnie #sielsko #anielsko #toruń

A post shared by Magdalena Ogórek (@magdalena.ogorek) on

Jak widać, politycy lubią podróżować po Polsce. To tylko kolejny dowód na to, że nasz piękny kraj nie jest w ruinie… I oby tak pozostało. 

fot. Shutterstock/Tomasz Bidermann

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie