Po godzinach

Tak ekspertki oceniły fryzurę Małgorzaty Trzaskowskiej. Jakie jest wasze zdanie?

Grabowski Foto / Shutterstock.com

Jeśli przez całą kampanię wyborczą Rafała Trzaskowskiego w spokojnym zaśnięciu przeszkadzała ci jego fryzura jego żony, Małgorzaty, nadchodzi odsiecz. O wyglądzie małżonki prezydenta Warszawy wypowiedziała się znana promotorka mody, Dorota Wróblewska. Przy okazji wbiła też szpilę Ilonie Łepkowskiej, która wcześniej krytykowała wygląd niedoszłej pierwszej damy.

Żona polityka dobrze wyglądać musi i basta!

W ostatnich dniach wśród okrzyków tryumfu zwolenników Dudy i jęków bólu fanów Trzaskowskiego, można było usłyszeć też debatujących arbitrów mody, którzy zastanawiali się, która z żon polityków – Agata Duda czy Małgorzata Trzaskowska – lepiej się prezentuje. Ilona Łepkowska powiedziała Wirtualnej Polsce, że nie podobała się jej stylizacja tej drugiej w czasie wieczoru wyborczego. W sieci wybuchła wojna domowa! Część osób krytykowało wypowiedź Łepkowskiej, ale ta miała też swoich popleczników.

Pani od mody

W sprawie głos zabrała Dorota Wróblewska, która zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym odniosła się do słów Łepkowskiej. Jej zdaniem stylizacja Trzaskowskiej była lekka i swobodna.

–No to może się wypowiem jako “pani od mody” – zaznaczyła swoją wyjściową pozycję ekspertka. – Od lat zajmuje się budowaniem wizerunku, czyli strategią “marki”. Marką jest nie tylko firma, ale i człowiek. Każdy z nas jest marką. Nie ma nic gorszego niż bycie kimś, kim nie jesteśmy. Małgorzata Trzaskowska i jej fryzura. To prawda, nie widzimy przebrania i weselnej fryzurki. Na szczęście. Lekka, naturalna, swobodna fryzura. Stylizacja bez zadęcia i wielkich starań. Widać jest zmęczenie, napięcie i stres, który w tym przypadku jest naturalnym stanem. Osobiście wolę więcej naturalności niż fryzurę na pokaz z unoszącym się w powietrzu lakierem do włosów – czytamy w jej poście.

Dodała, że lubi skromność żony Trzaskowskiego.

Wolę skromność, która jest atrakcyjna tylko wtedy, gdy jest prawdziwa, bez ustawki i sztabu pomocników w kreowaniu wizerunku. Małgorzata Trzaskowska nie gra w serialu. W tym przypadku nie gra roli modnisi, która ma przypodobać się światu. Jest jak jest. Brawo za naturalność! – wyjaśniła.

No to może się wypowiem jako "pani od mody" :)Od lat zajmuje się budowaniem wizerunku, czyli strategią "marki''. Marką…

Opublikowany przez Dorota Wróblewska – oficjalny blog Środa, 15 lipca 2020

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie