Po godzinach

Ta informacja spadła na Putina jak grom z jasnego nieba. To dlatego jest tak zdystansowany i przygnębiony

Harold Escalona/ Shutterstock.com

Jak podają zagraniczne media, Alina Kabajewa znów jest w ciąży. Ponoć Władimir Putin nawet nie próbował udawać zadowolenia z tego faktu.

O Alinie Kabajewej, nieoficjalnej “pierwszej damie Rosji” mówi się coraz więcej. Nic dziwnego, w końcu to jedna z najbliższych osób z kręgu Władimira Putina i matka jego dzieci. Jednak wszystko, co jest związane ze związkiem byłej gimnastyczki ze zbrodniarzem, owiane jest tajemnicą.

Wiadomo, że Alina Kabajewa urodziła Putinowi kilkoro dzieci. Jedne źródła mówią o trzech córkach, inne o trzech córka i dwóch synach, gdzieś pojawia się też informacja o bliźniakach. Trudno te plotki zweryfikować, a na pewno w ustaleniu prawdy nie pomogą żadne kremlowskie źródła, która w tej sprawie milczą jak grób.

Pierwsza dama w ciąży?

Według najświeższych, sen sensacyjnych informacji “Daily Mail” (powołującego się na rosyjski kanał informacyjny General SVR Telegra), Alina Kabajewa znów jest w ciąży z Władimirem Putinem. Prezydent Rosji nie jest z tego faktu zadowolony.

– Putin dowiedział się, że jego kochanka znów jest w ciąży i wygląda na to, że nie było to zaplanowane. Już informowaliśmy, że wczoraj prezydent Rosji według naocznych świadków wyglądał na przygnębionego i zdystansowanego — podano we wspomnianym serwisie.

Czytaj również:

Źródło: Onet

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie