Polityka i Społeczeństwo

Ta dymisja może wstrząsnąć polską polityką. Sensacyjne doniesienia z okolic rządowych!

Marek Suski w RMF FM powiedział rano, że byli koalicjanci mogą pakować biurka. Według nieoficjalnych informacji radia, szykuje się strącenie ważnej figury z szachownicy Zjednoczonej Prawicy.

Po wczorajszym głosowaniu nad ustawą o ochronie zwierząt w obozie rządzącym wrze. Parlamentarzyści skupieni wokół Zbigniewa Ziobro, stanęli okoniem wobec ważnej dla prezesa Kaczyńskiego ustawy. Szef Prawa i Sprawiedliwości nie ma w zwyczaju puszczania płazem takiej niesubordynacji, tym bardziej gdy zaczyna się podważać jego autorytet.

Gościem porannej rozmowy w RMF FM był Marek Suski. Wpływowy poseł i najwierniejszy druh Jarosława Kaczyńskiego powiedział, że nie ma już żadnej koalicji – Rzeczywiście łatwo nie będzie, ale rządy mniejszościowe w dwóch wypadkach dotrwały do końca kadencji. Nasi byli koalicjanci powinni pakować biurka – grzmiał. W przyszłym tygodniu ma się zebrać kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości i zadecydować, jakie sankcje zostaną nałożone na zbuntowaną Solidarną Polskę.

Kto opuści rząd?


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie