Po godzinach

Ta afera rozgrzała internet. Jednak Piasek jej nie żałuje i jeszcze dorzuca do antypisowskiego pieca

Flickr.com

Andrzej ‘Piasek’ Piaseczny nadal naraża się władzy. W styczniu jego kolega Adam ‘Nergal’ Darski, lider Behemotha, wrzucił do sieci nagranie video, na którym widać, jak w czasie imprezy urodzinowej wokalisty śpiewano piosenkę o braniu narkotyków. Poza tym goście krzyczeli “jeb*ć PiS i Konfederację”.

Onet zapytał artystę o ten incydent w czasie ostatniego wywiadu.

Piasek znów atakuje PiS

Jak teraz dodał, “jest w stanie przeprosić za formę” życzeń i piosenki. Tyle że nie za treść.

Nie wycofuję ani słowa. Takie mam poglądy. Uważam, że ci ludzie u władzy zasłużyli sobie wszystkim, co nam zrobili przez ostatnich sześć lat, żeby zebrać żniwo w postaci ośmiu gwiazdek albo nawet mówienia wprost. Oczywiście, że nie pójdę do gazety czy portalu i nie powiem „j**ać” PiS”, bo to nie leży w mojej naturze. Nergal to puścił, stało się, ale wypiłem to piwo z ogromną przyjemnością – powiedział Piasek.

Wielu zarzucało jednak wokaliście, że krytykuje władzę, a mimo to zarabia dzięki pracy w TVP. Nie zobaczymy już jednak Piaska w “The Voice Senior”.

– Na pewno nie będę już w tym programie – zapewnił.

Impreza urodzinowa z przytupem

O styczniowej imprezie urodzinowej Piaska pisaliśmy już w tym miejscu. Wydarzenie miało miejsce w trójmiejskiej posiadłości Nergala.  Na filmie z tego wydarzenia, który trafił do sieci, słychać kontrowersyjne słowa jubilata.

Na zamieszczonym nagraniu widzimy m.in. Nergala i Majkę Jeżowską oraz Piaska. Wznoszą oni toasty. Podczas tego Piaseczny mówi: „je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego..”. Wcześniej krzyczy „je*ać biedę”.

Do tego dochodzi piosenka ze słowami:

“Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie (…) Z otwartą głową piszesz pioseneczki, wku*wiają cię już stare cioteczki.”

Choć nagranie szybko zniknęło z social mediów Nergala, w sieci nic nie ginie. Można je zobaczyć np. pod tym linkiem.

Źródło: Onet.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie