Po godzinach

Szykuje się ogromna afera obyczajowa? W tle spotkania ważnych polityków PiS z męskimi prostytutkami z Dubaju

Shutterstock

Piotr Krysiak to autor głośnej książki “Dziewczyny z Dubaju”, która dot. kwestii luksusowych prostytutek. Teraz przygotował nową publikację – tym razem o męskich prostytutkach. Pojawia się w niej m.in. wątek polityka z PiS.

Chłopcy z Dubaju

W książce, jak podaje Pudelek.pl, “przedstawiona została historia biznesmena Zbigniewa S., który jeździł do Berlina, by oddawać się uciechom z męskimi prostytutkami”.

“Nigdy nie wypowiadał się jak teraz w internecie: “J*bać PiS”, czy że zabije Kaczyńskiego, nic z tych rzeczy. Wprost przeciwnie, starał się być całkowicie anonimowy. Dopóki się nie nachlał, był w miarę kulturalny. Potem był już tylko chamski i nachalny” – cytuje portal plotkarski.

Pojawia się też wątek ministra z PiS-u, który “miał spotykać się z escortem o imieniu Miguel”. Ten ostatni do Polski “przyjeżdżał systematycznie od 2014 roku.” Potem poznał pewnego mężczyznę, którego opisał jako “miłego starszego pana”. Ten został później ministrem.

Do tego dochodzi postać Tomka “Orlenu”, którego nazwisko często pojawiało się ponoć w mediach przy okazji afery paliwowej.

“To był facet z ogromnymi pieniędzmi i wieloma pasjami. Dlatego chłopaki uwielbiali do niego jeździć. Większość czasu spędzali na rozmowach, a i napiwki dawał największe. Gustował w bardzo młodych chłopakach. Im młodszy lub przynajmniej młodziej wyglądający, tym lepszy. Jego niespełnionym, przynajmniej w moich czasach, marzeniem był seks z gejami bliźniakami” – cytuje dalej Pudelek.pl.

“Orlen” został podobno potem okradziony przez męskie prostytutki, które wynajął, ale nie zgłosił tego na policję.

Fakty czy mity?

Pudelek.pl zacytował na swojej stronie fragmenty książki, która jest dostępna na rynku od paru dni. Trudno orzec, czy wszystkie informacje zawarte w publikacji są w pełni prawdziwe i zostały przez autora dokładnie zweryfikowane. “Chłopaki z Dubaju” ma chyba bowiem dość plotkarki charakter.

Jeżeli jednak Krysiak wykonał swoją pracę w pełni rzetelnie, jego nowa książka może wywołać w Polsce kolejne skandale obyczajowe dot. VIP-ów.

Źródło: pudelek.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie