Po godzinach

Szumowski wrócił z urlopu i rusza do pracy. Wiemy, ile będzie teraz zarabiał!

Łukasz Szumowski głosowanie

Łukasz Szumowski skończył swój urlop na Wyspach Kanaryjskich. Teraz może skupić się na pracy. Już nie ministra, a lekarza. I okazuje się, że finansowo powrót do praktyki bardzo mu się opłaci.

Łukasz Szumowski podał się do dymisji z funkcji ministra zdrowia w połowie sierpnia. Podczas konferencji prasowej, na której poinformował o swojej decyzji, powiedział też, że wróci do zawodu lekarza.

Szumowski wrócił już ze swojego urlopu na Wyspach Kanaryjskich. Zdecydował się na zagraniczny wyjazd, choć wcześniej sam apelował do Polaków, by ostrożnie wybierali wakacyjne destynacje i postawili na polskie regiony.

Były minister przyznał w jednym z wywiadów, że wakacje mu się udały. Teraz jednak czas wrócić do pracy. Szumowski planuje pracować w Instytucie Kardiologii i w klinice w Aninie. Jak wyjdzie na tym finansowo?


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie