Polityka i Społeczeństwo

Szokujący wpis Krystyny Pawłowicz. Posłanka ma jak zwykle własne zdanie, tym razem na temat… pedofilii

Krystyna Pawłowicz robi wszystko, byśmy o niej nie zapomnieli. Choć ogłosiła, że nie będzie już kandydowała na posłankę, nadal wzbudza ogromne kontrowersję. Teraz wywołała na Twitterze burzę…

Pawłowicz słynie ze swoich dziwnych, kontrowersyjnych – i nierzadko niesmacznych – wypowiedzi. Teraz jednak zdecydowanie przesadziła. Na Twitterze opublikowała następujący wpis:

Pedofile a geje

Temat pedofilii w Kościele powraca jak bumerang. Mieliśmy ponurą interpretację tego strasznego zjawiska w filmie fabularnym Wojciecha Smarzowskiego pt. „Kler”. Teraz oliwy do ognia dolał Tomasz Sekielski ze swoim dokumentem „Tylko nie mów nikomu”.

Problem istnieje nie tylko w fabularnym uniwersum Smarzowskiego, ale w naszym realnym świecie. Trzeba uczciwie przyznać, że obecny rząd przygotował oficjalny i ogólnodostępny rejestr pedofilów. Niestety nie znaleźli się w nim księża, którzy też byli zamieszani w tego typu afery.

Do dokładnego zbadania tematu i „samolustracji” nawoływali w ostatnich dniach np. Robert Biedroń i Joanna Scheuring-Wielgus. I to temu duetowi oberwało się teraz od Pawłowicz.

Czy jednak faktycznie w środowisku gejów jest więcej pedofilów? „31% dzieci wychowanych przez lesbijki i 25% wychowanych przez pederastów jest molestowanych – coraz częściej docierają do nas informacje o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w „tęczowych” rodzinach” – czytamy na www.stopaborcji.pl. Przeglądając jednak całą witrynę, trudno uznać ją za rzetelne źródło wiedzy.

Ciężko znaleźć też jednoznaczne raporty i badania na ten temat, które do tego nie byłyby naznaczone ideologią. Można raczej odnieść wrażenie, że dziś problem jest wykorzystywany do celów stricte politycznych.

Rok temu podobne emocje wywołał tweet Kai Godek:

Przede wszystkim warto zrozumieć różnicę między pedofilią jako naruszeniem własnego systemu wartości (Kościół), a pedofilią jako konsekwencją i częścią systemu wart. (lewica).

Tyle w Kościele pedofilii, ile tam przenikło skutków rewolucji seksualnej przeprowadzanej przez lewicę.

Infantylizm i cynizm polityków

Zachowanie polityków względem problemu pedofilii jest zaś – bardzo delikatnie mówiąc – infantylne. Choć lepszym słowem byłoby: cyniczne.

Temat jest dziś wykorzystywany nie do rzetelnej analizy, a do brudnej walki i manipulowania wyborcami. Można byłoby przymknąć na to oko, gdyby nie fakt, że za tymi tragediami stoją żywe, krzywdzone dzieci.

Źródło: Twitter, StopAborcji.pl

fot. flickr/Sejm RP

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia

Ładowanie