Polityka i Społeczeństwo

Szokujący apel gwiazdy. Namawia do wyjazdu za granicę i ostro atakuje pewnego polityka

Paulina Młynarska opublikowała na Instagramie przepełniony emocjami wpis. Zachęca w nim osoby LGBTQ+ do wyjazdu za granicę. Do tego atakuje pewnego polskiego polityka.

W obronie LGBTQ+

Córka Wojciecha Młynarskiego ostatnio często staje po stronie środowiska LGBTQ+. Prawdopodobnie temu, że jej córka z pierwszego małżeństwa od lat żyje w związku z kobietą. Rok temu sformalizowała swój związek z partnerką w Londynie.

Tym razem za pośrednictwem Instagrama Młynarska zwróciła się do osób, które są w podobnej sytuacji, co jej dziecko. Namawia je do wyjazdu za granicę.

Uciekajcie stąd!

– Nigdy nie sądziłam, że to napiszę! Przyjaciele, zwłaszcza młodzi LGBTQ+! Każdego dnia myślę o Was. Jeżeli to tylko możliwe, uczcie się języków, aplikujcie do pracy, do szkoły, piszcie do fundacji i innych organizacji pomagających w starcie za granicą i rozważcie wyjazd z Polski – czytamy w niej wpisie.

Jej zdaniemPolska obecnie jest jak toksyczna totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków.”

–Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia – dodaje.

– Póki Pl jest w UE, póki łatwo o papiery pobytowe (co może się zmienić zupełnie nieoczekiwanie), szukajcie sposobu, by znaleźć się tam, gdzie możecie żyć normalnie – dodaje.

To nie pierwszy tego typu wpis Młynarskiej. Wcześniej skrytykowała Kingę Dudę za to, że ta stanęła w obronie LGBT w czasie wieczoru wyborczego Andrzeja Dudy.

https://www.instagram.com/p/CDYabWWnyFR/?utm_source=ig_embed

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia
Ładowanie