Polityka i Społeczeństwo

Szokujące słowa posła Konfederacji nt. zgonów w Polsce. Był zarażony, a nie wierzy w pandemię?

Screen YouTube Wolność i Niepodległość - WinTV

Poseł Konfederacji Artur Dziambor nadal chętnie wypowiada się nt. koronawirusa, którego sam ponoć przeszedł. Niektórych jego słowa szokują. – Kilkadziesiąt tysięcy nadprogramowych śmierci w porównaniu z poprzednimi latami to nie są śmierci spowodowane koronawirusem, tylko lockdownem – twierdzi.

Ofiary lockdownu

Dziambor był wczoraj gościem programie TVN24 ”Kawa na ławę”. To wtedy wypowiedział słowa, która mogą szokować co wrażliwszych widzów.

To nie są śmierci spowodowane koronawirusem, tylko lockdownem. I pierwszym, i drugim. (…) Kilkadziesiąt tysięcy ludzi umarło wcześniej, niż mogłoby, czyli mogliby pożyć dłużej, gdyby nie rządowe decyzje, które zabijają zdrowotnie, ale i finansowo, i gospodarczo zabijają – stwierdził

Wszedł w dialog z dziennikarzem Konradem Piaseckim.

Jeśli spojrzy pan na liczbę zgonów w Polsce, to wyraźnie pan zauważy korelację między liczbą zakażeń a liczbą zgonów. Kiedy liczba zakażeń radykalnie wzrosła, tydzień później zwiększyła się radykalnie liczba zgonów w Polsce. Wobec czego to nie jest kwestia lockdownu. Bo gdyby tak było, to od marca by liczba zgonów raptownie rosła, a tymczasem ona wzrosła w tym momencie, kiedy było dużo zakażeń – przekonywał posła Piasecki.

Kto z panów miał rację? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam np. analizując poniższy wykres Ministerstwa Zdrowia:

Warto też zobaczyć, że wykresy infekcji na COVID i umieralności na wirusa pokrywają się:

Jak to jest z tą pandemią?

Teraz trochę suchych danych. Według oficjalnych statystyk Ministerstwa Zdrowia w ciągu roku w wyniku infekcji COVID zmarło ponad 31 tysięcy osób. Poseł Dziambor twierdzi, że to nie wirus ich zabił, ale lockdown.

Pozostaje jeszcze jednak aż 43 tysięcy “nadprogramowych” śmierci, jakie zarejestrowano. U nich jednak też mógł wystąpić COVID, ale nie po prostu został wykryty. Według Artura Dziambora takie przypadki się jednak nie zdarzały, ponieważ “wszystkich się diagnozuje tak, żeby oni tego koronawirusa mieli”. Nie jest jednak jasne, dlaczego tak miano by postępować, a brnięcie w to prowadzi nas w świat mrocznych teorii spiskowych.

Źródło: OKO.Press

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie