Polityka i Społeczeństwo Wojna

Szokująca rozmowa ruskiego żołnierza z matką w Dzień Zwycięstwa. “Nie wiem, po co ta parada? Do czego to, ku**a, służy?”

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała kolejne przechwycone nagranie, które pokazuje nastroje panujące w Rosji. Słychać na nim rozmowę matki i syna. Padły w jej trakcie bardzo gorzkie słowa.

Rosja a wojna: rozmowa matki z synem

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała nagranie dot. Dnia Zwycięstwa, który jest obchodzony w Rosji 9 maja.

Dla reżimu Władimira Putina to jedno z kluczowych świąt.

Co roku 9 maja na Placu Czerwonym w Moskwie odbywa się parada, na której pokazana jest potęga militarna Rosji.

Tyle że na nowym nagraniu opublikowanym przez SBU słychać rozmowę matki z synem, z której wynika, że zwykłym Rosjanom przestaje się podobać to, co ma miejsce w kraju. Większość obywateli Rosji, odczuwając trudności gospodarcze i niepowodzenia militarne, uznała, że winę za to ponosi Ukraina – ponieważ ostro rozprawiła się z najeźdźcami. Również teraz Rosjanie mają nie paradę zwycięstwa, lecz paradę hańby! – podają przedstawiciele ukraińskiej służby.

– Nie wiem, po co ta parada? Do czego to, ku**a, służy? To wstyd… To rani moje serce… ale z jakiegoś powodu postanowił to zorganizować. Wszyscy są w złym humorze… To jest poj***ne – mówi na nagraniu Rosjanka.

Dalej dowiadujemy się jednak od niej, że jej zdaniem należy “uśmiercić Ukraińców”. Dodaje też, że wszyscy w Rosji są smutni i przygnębieni. – Rozumieją, że w związku z tymi sankcjami jest mało miejsc pracy. To wszystko jest popie***one. Ceny wszystkiego poszły w górę… – żali się synowi. – Pokonaj tych drani! Zrób z nich wszystkich kebab! Dranie! Kiedyś byłam wobec nich neutralna, ale teraz ich nienawidzę! – mówi dalej o Ukraińcach do swojego syna, który walczy na ukraińskim froncie. Te ostatnie słowa pokazują jednak, że kremlowska propaganda nadal działa i wpływa na poglądy zwykłych Rosjan.

Czytaj również:

Źródło: o2.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie