Po godzinach

Szaleńczy rajd kolumny z Andrzejem Dudą. “Jak szarża spychaczami” [VIDEO]

Do sieci trafiło nagranie z przejazdu, a raczej rajdu kolumny z Andrzejem Dudą. Prezydent musiał bardzo spieszyć się na wieczór wyborczy w Łowiczu. Pytanie, co z bezpieczeństwem innych podróżujących tą drogą?

Ilość rozbitych limuzyn za rządów Prawa i Sprawiedliwości przekracza wszelkie możliwe normy. Niestety, dalej nikt nie wyciąga wniosków z poprzednich kolizji.

Oglądając najnowsze nagranie z szarży prezydenckiej kolumny na wieczór wyborczy w Łowiczu, można tylko złapać się za głowę.

Szokujące nagranie na swoim profilu na Twitterze umieści Krzysztof Brejza. Senator Platformy Obywatelskiej określił ten film mianem “szaleńczego przejazdu, jak szarży spychaczami” i zwrócił się do komendanta SOP o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego.

https://twitter.com/KrzysztofBrejza/status/1278304428601364481?s=20

Nagranie jest szokujące, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę wcześniejsze wypadki limuzyn wożących najważniejszych polityków PiS. I trudno znaleźć jakiekolwiek usprawiedliwienie dla tak niebezpiecznej jazdy (dwoma pasami!), zmuszając innych podróżujących do ucieczki lub zatrzymania na poboczu.

Tym bardziej, że w połowie czerwca doszło do wypadku auta z funkcjonariuszami SOP na Opolszczyźnie. Wówczas kierowca omijał wysepkę z lewej strony. Doszło do zderzenia z samochodem, którym podróżowała czteroosobowa rodzina. Warto było?

Panie prezydencie, nie ma co tak pędzić. Czy to do Łowicza czy nawet na Nowogrodzką. Żadne spotkanie nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: WP. PL, zdjęcie: bibiphoto/Shutterstock

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie