Syn Edyty Górniak wywołał burzę w sieci. Rap o mamie i s*kach nie spodobał się internautom [WIDEO]

Allan Krupa wrzucił do sieci swój najnowszy teledysk. Nie brakuje głosów, że syn Edyty Górniak może i ma talent, ale jest on bardzo głęboko ukryty.

Allan Krupa chce do showbiznesu

Jakoś tak często przypadkowo zdarza się w świecie showbiznesu, że pociechy popularnych aktorów lub muzyków idą w ślady swoich rodziców. „Talent po mamie!”, „Uzdolniony po ojcu” – słychać z różnych stron, a publika to kupuje. Jasne, bywają przypadki, że faktycznie dzieci uzdolnionych rodziców też mają „to coś”. Nie mamy zamiaru ujmować telnetu – dajmy na to – Patrycji Markowskiej albo Maciejowi Stuhrowi.

Ale umówmy się – nie każdy syn dobrego piłkarza będzie dobrym piłkarzem, a tak jak nie każda córka wybitnej aktorki wybitną aktorką zostanie.

Na horyzoncie polskiego showbiznesu pojawił się jakiś czas temu Allan Krupa. Syn Edyty Górniak występujący pod pseudonimem Enso w marcu ubiegłego roku wydał debiutanckiego singla, a już w sylwestra zaśpiewał na jednej scenie ze swoją mamą podczas „Sylwestra marzeń z Dwójką” TVP. Mówiąc pół żartem, pół serio chłopak wpadł nawet w oko Dodzie.

– Występ Edyty i Allana, bo tam była kumulacja rewelacyjnych nieszczęść – oceniła artystka. — Najpierw Allan, któremu Edyta zapomniała powiedzieć, że jak się śpiewa z playbacku, to trzeba mieć mikrofon przy buzi. Następnie Edyta, która zaplątała się w rękaw swojego futra, więc przez całą piosenkę, biedna, musiała udawać, że to jest taka jej stylówa — wyliczała Doda.

Bezlitosne komentarze

Ale Allan Krupa się nie poddaje i właśnie wrzucił do sieci swój najnowszy klip, który został dosłownie zmiażdżony przez internautów. Piosenka nosi tytuł „Wow”, a syn Górniak nagrał w duecie z raperem o pseudonimie Nerwus.

„Moja mama wychowała mnie na małe grzeczne cudo. Ale co ja mam zrobić, jak pani córka prosi, abym mówił do niej „s*ko” — rapuje syn Edyty Górniak. Całość wypada blado, przy i wygląda jak tandetna podróbka Maty. Podobnego zdania są internauci.

„Czy taki szajs nie powinien być karalny?”; „Dobre, na wyłączonych słuchawkach”; „»Na szyi SAME złoto«. Intelekt odziedziczony po wybitnych rodzicach to się czuje”; „Ten strój faraona z wypożyczalni dla dzieci na karnawał”; „Weźcie zróbcie downlołda tego utworu i głęboko zakopcie. Bardzo głęboko. Joł”; „Ukryty talent, niech zostanie ukryty” — grzmią w komentarzach internauci.

Jak wam się podoba?

Źródło: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *