Polityka i Społeczeństwo Wojna

Światowi przywódcy uciekali od Putina? Kremlowski zbrodniarz znów upokorzony! [WIDEO]

Nagrania ze “szczytu” Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym w Erywaniu wzbudzają zainteresowanie. Chodzi o zachowanie państwowych przywódców Władimira Putina.

Z dala od Putina

Do Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym należą: Armenia, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Rosja i Tadżykistan. Spotkanie liderów tych krajów zorganizowano w Erywaniu. I choć Aleksander Łukaszenk mówił, że “Sojusz Północnoatlantycki ostatecznie skonsolidował się w antyrosyjskim i antybiałoruskim kursie”, co mogłoby sugerować jedność też po stronie Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym, tej nie było widać.

Uwagę zwróciło zachowanie przywódców podczas ustawiania się do wspólnego zdjęcia. Ewidentnie odsuwali się oni od Władimira Putina.

– Wygląda na to, że starają się trzymać z dala od Putina. Może krew kapie mu z rąk? – napisał w mediach społecznościowych doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Geraszczenko.

Podobnie wniosku płyną z nagrania z szefem rosyjskiej dyplomacji Siergiejem Ławrowem.

Rosyjskie media twierdzą jednak, że podczas sesji fotograficznej Ławrow miał zostać poproszony przez jedną z fotoreporterek o zmianę miejsca. Miał odsłonić innych polityków, co oburzyło szefa kremlowskiej dyplomacji.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie