Po godzinach

Czuje się pomiędzy kobietami jak w piekle. Szalony ksiądz nie przebiera w słowach

Protesty
Shutterstock

Emerytowany ksiądz Roman Kneblewski krytykuje strajkujące kobiety. Wspominał też o swoim pobycie w szpitalu. – Widziałem pielęgniarki w czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami, jakieś diablice mnie otaczają. Czułem się jak w piekle.

Ks. Kneblowski atakuje protestuje kobiety

Ksiądz Roman Kneblewski prowadzi wideoblog “Tuba Cordis”. Ostatnio wspominał na nim, jak oburzały go przeklinające w czasie proaborcyjnych manifestacji kobiety.

Jeżeli kobieta posługiwała się wulgaryzmami na ulicy, to miała automatycznie na czole wypisaną profesję. Wiadomo z kim się miało do czynienia. Podobnie była postrzegana na ulicy kobieta paląca papierosa – stwierdził kapłan. – Dzisiaj te wszystkie jakieś tam protesty, Strajk Kobiet to się nazywa, to są tylko jedne wulgaryzmy, same wulgarne słowa, skandowane, wykrzykiwane, że tego się zacytować nie godzi. I to mało, że to kobiety tak wrzeszczą, robią ze swoich ust kloakę, to nawet dziewczynki nieletnie mają w garściach transparenty z wulgaryzmami i też krzyczą. Nie wiedzą nawet, o co chodzi. Tego przynajmniej w Polsce, w naszej kulturze dawniej nie było – dodał.

Piekło w szpitalu

To nie koniec. Dzielny ksiądz pojawił się też w szpitalu, w którym musiał sprostać jeszcze groźniejszym siłom chyba nie z tej ziemi. Opisał, jak wyglądały tamtejsze pielęgniarki.

Ładne buzie, przyjemne kobiece sylwetki i widać, że twarze inteligentne. Wszystko było najlepszej jakości, dopóki nie otworzyły ust. Najłagodniejszym słowem był ten łaciński przecinek na “k” – relacjonował. – Widziałem pielęgniarki w czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami, jakieś diablice mnie otaczają. Czułem się, jakbym był w piekle. One się widocznie utożsamiają z tą rozwrzeszczaną tłuszczą, która wykrzykuje wulgaryzmy – dodał.

Kneblewski nie tylko, jak widać, nie jest zwolennikiem aborcji (to akurat można mu wybaczyć, bowiem jest księdzem), ale zalicza się też do sceptyków, jeśli chodzi o maseczki. Wcześniej stwierdzał nawet, że nie ma żadnej pandemii. – Jaka pandemia? Nie ma żadnej pandemii. Koronaświrus i koronaciemnota – podkreśla słynny kapelan narodowców.

Źródło: Youtube

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie