Polityka i Społeczeństwo

Świat się śmieje z Miedwiediewa! TO zdjęcie skompromitowało byłego prezydenta Rosji

O Dmitriju Miedwiediewie znów mówi cały świat. Tym razem nie chodzi jednak o kolejne groźby koleżki Władimira Putina, a o pewne zdjęcie…z lornetką.

Miedwiediew wciąż grozi

Dmitrij Miedwiediew od początku wojny w Ukrainie jest jednym z najbardziej agresywnych polityków Rosji i siewcą kremlowskiej propagandy. Były prezydent Rosji straszył już Unię Europejską, Polskę, NATO, Norwegię i Finlandię, groził III Wojną Światową. Widać, że kolega Władimira Putina doskonale odnajduje się w tej retoryce, a najobrzydliwsze słowa przechodzą mu przez gardło bez żadnego problemu.

I ten groźny, napuszony Miedwiediew, który jest też zastępca sekretarza Rady Narodowego Bezpieczeństwa i Obrony Rosji, nagle stał się obiektem kpin, drwin i żartów. Dlaczego? Wszystko przez zdjęcie byłego prezydenta Rosji, które obiegło sieć.

Wpadka Miedwiediewa

Pochodzi ono z piątkowych odwiedzin Dmitrija Miedwiediewa garnizonu wojskowego w obwodzie orenburskim w “w imieniu Prezydenta Rosji”. Tam miał on zapoznać się z tym, jak szkoli się personel Sił Zbrojnych Rosji. Biuro prasowe Miedwiediewa pokazało, jak były prezydent odwiedza zajęcia z treningu taktycznego, szkolenia kierowców pojazdów wojskowych i strzelców.

Zdjęcia z odwiedzin opublikowała kremlowska agencja RIA Nowosti. Internauci szybko wyłapali, że Miedwiediew z dumną miną oglądał ćwiczenia przez…zamknięty obiekty lornetki. W komentarzach nie zabrakło sugestii, że kolega Putina mógł być nietrzeźwy, bo opinia takiego, co za kołnierz nie wylewa ciągnie się za Miedwiediewem od lat.

Twarze rosyjskiej propagandy nie mają ostatnio szczęścia do zdjęć. Kilka tygodni temu do sieci trafiły porno-fotki Marii Zacharowej. Więcej o tym skandalu pisaliśmy w tym miejscu.

Źródło: Onet

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie