Starcie posłów Kowalskiego i Treli na korytarzu sejmowym. Było gorąco

Janusz Kowalski udzielał wywiadu w Sejmie. Z drugiego końca sejmowego korytarza zaczął go zaczepiać Tomasz Trela z Lewicy.

Największy wielbiciel Donalda Tuska, kredkowe słońce polskiego parlamentaryzmu i wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski, udzielał wywiadu znienawidzonemu TVN24. Gdy polityk Solidarnej Polski częstował widzów swoimi kolejnymi złotymi myślami w słowo wszedł mu Tomasz Trela z Lewicy i wywiązała się sprzeczka.

Znowu kłamie i łódzki hejter

Do nie za bardzo uprzejmej wymiany zdań między Januszem Kowalskim i Tomaszem Trelą doszło na sejmowym korytarzu. Obaj stali przed kamerami i z odległości około 20 metrów zaczęli do siebie pyskować.

Janusz nie kłam! – krzyknął poseł Nowej Lewicy. – O Jezu. To jest poseł Trela – powiedział pod nosem Kowalski i machnął ręką.

Co pan mówi? – rzucił w stronę Treli reporter TVN24. – Żeby nie kłamał, bo znowu kłamie– odpowiedział.

Łódzki hejter, łódzki hejter – powiedział Kowalski nawiązując do okręgu z którego startuje Tomasz Trela. – Tomasz, Ty naprawdę powinieneś do Częstochowy na kolanach pójść – dodał. – Gdzie? – dopytywał Trela. – Na pielgrzymkę do Częstochowy – powtórzył polityk Solidarnej Polski.

To ty idź. Może cię wybiorą do Sejmu – krzyknął Trela. – To jest twoja ostatnia kadencja na szczęście – fuknął Kowalski.

Janusz! Ty podstawowe wykształcenie masz!

Dokładnie miesiąc temu podczas konferencji prasowej Solidarnej Polski w Pruszczu Gdańskim, objawił się „wielki sympatyk” Janusza Kowalskiego.

Briefing odbywał się na dworze, przy jednej z ulic. W pewnym momencie został przerwany przez przechodzącego obok mężczyznę, który zwrócił się bezpośrednio do posła Solidarnej Polski. – Janusz rządzisz! Idolu Facebooka! Janusz! – krzyczał mężczyzna.

W odpowiedzi Janusz Kowalski zaczął mówić o… Donaldzie Tusku. – Szanowni państwo, to jest właśnie sympatyk Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej. Wrzeszczy, krzyczy, przeszkadza – oznajmił wiceminister rolnictwa. – To jest Platforma! – powiedział obecny na konferencji Tadeusz Cymański, który akurat był bardzo rozbawiony całą sytuacją.

„Wielki sympatyk” Kowalskiego zawrócił i zaprzeczył swojej sympatii do Donalda Tuska. – Janusz nie! Janusz, jestem twoim fanem! Janusz! Ty podstawowe wykształcenie masz! – krzyknął.

Źródło: Twitter

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *