Polityka i Społeczeństwo

Sondaż hańby dla Kurskiego. Polacy pokazali, co sądzą o TVP, ta ocena jest miażdżąca

Postawione w badaniu pytanie brzmiało: Jak oceniasz Telewizję Publiczną (TVP) pod rządami Jacka Kurskiego? Z wyników sondażu powiało arktycznym mrozem.

Wirtualna Polska zleciła badanie przeprowadzone na panelu Ariadna. Ankieterzy zadali respondentom pytanie: Jak oceniasz Telewizję Publiczną (TVP) pod rządami Jacka Kurskiego? Badanie zostało przeprowadzone wypełnianych ankiet w formie elektronicznej.

Wyniki nie pozostawiają złudzeń, ponieważ powiało z nich arktycznym mrozem.

Odpowiedź “zdecydowanie pozytywnie” zaznaczyło tylko 6 proc. badanych, a “raczej pozytywnie” TVP została oceniona przez 11 proc. W sumie daje to 17 proc. pozytywnych ocen, czyli tyle co nic. Na drugim brzegu są oceny wezbrała fala ocen negatywnych. Aż 50 proc. ankietowanych oceniło telewizję publiczną “zdecydowanie negatywnie”, “raczej negatywnie” 17 proc. W efekcie 67 proc. respondentów ma krytyczne zdanie na temat TVP. Niezdecydowani wystąpili w badaniu w sile 16 proc.

Badanie zostało przeprowadzone w ostatnim tygodniu listopada. Później odbył się koncert “Murem za polskim mundurem” na którym nie zostawiono suchej nitki. – (…) Nachalną i grubo ciosaną propagandą TVP pozostawiła daleko w tyle wszystkie komunistyczne festiwale kołobrzeskie razem wzięte (…)komentował na Facebooku Wojciech Mann. Według nieoficjalnych informacji była to jedna z najdroższych imprez w historii TVP, a prawie wszyscy wykonawcy “śpiewali” z playbacku. Kuriozalny koncert, obrona Łukasza Mejzy… Po czymś takim Jacek Kurski nie może liczyć na poprawę oceny zarządzanej przez niego telewizji.

Źródło: Wirtualna Polska

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie