Polityka i Społeczeństwo

Smutne nastroje w PiS, już nawet politycy obozu władzy widzą widmo klęski. “Teraz albo w przyszłym roku”

– Albo przegramy teraz, albo w przyszłym roku – słychać w PiS. Schyłek rządów ekipy Jarosława Kaczyńskiego jeszcze potrwa, ale jest nie do odwrócenia.

PiS jak AWS? Depresyjne nastroje w partii przybierają na sile

To jest końcówka AWS. Przecież my to też dokładnie widzimy. Te wszystkie tłuste koty, ci spółkowicze, ten marazm – słychać od posłów PiS. Z wewnętrznych badań Nowogrodzkiej wynika, że partia Jarosława Kaczyńskiego traci wyborców, którzy decydowali o zwycięstwach tego obozu w 2015 i 2019 r., a nie zyskuje nowych. Może to zatem być już równia pochyła.

“Kaczyński wie, że został oszukany przez Morawieckiego”

Prezes Kaczyński doskonale wie, widzi, że został przez Morawieckiego oszukany w sprawie polityki europejskiej. Przecież to, że poszła ta kampania o cenie prądu, że Sasin może bezkarnie atakować Morawieckiego, to nie jest bez wiedzy prezesa Kaczyńskiego. Morawiecki jest schyłkowym politykiem. Był moment, że się budował, ale teraz prezes już mu na to nie pozwoli – słychać w kręgach władzy. Istotnie, PiS nie ma alternatywy dla braku pieniędzy z UE, ponieważ w każdym scenariuszu zakładano, że Bruksela da się oszukać lub odpuści Warszawie dla świętego spokoju.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie