Kultura Po godzinach

Smutek na Woronicza! Gwiazdor nie pojawi się na organizowanej przez TVP gali. Jest oświadczenie

Grand Warszawski / Shutterstock

Smutek w TVP! Na gali rozdania Wiktorów nie wystąpi, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Sting. Do bojkotu gali apelują w ostatnim czasie polscy artyści.

Sting miał wystąpić na organizowanej przez Telewizję Polską gali Wiktorów. To powrót tych nagród – miały zostać wręczone po siedmiu latach przerwy.

Jednak gwiazdor nie uświetni tej uroczystości. Oficjalny powód to „skupienie na trasie koncertowej”.

Sting nie wystąpi na gali rozdania Wiktorów 31 marca, wbrew wcześniejszym planom. Sting koncentruje się na wyczekiwanej przez fanów trasie koncertowej „My Songs”, przełożonej z powodu pandemii, oraz premierze singla charytatywnego „Russians (Guitar/Cello Version)”, z którego zysk netto wesprze organizację charytatywną Help Ukraine Center. Środki zostaną przekazane poprzez niemiecką fundację charytatywną Ernst Prost „People For Peace – Peace for People” – napisało studio Universal Music Polska w komunikacie, który otrzymał Onet.

Do bojkotu gali od pewnego czasu apelują polscy artyści i dziennikarze. Chodzi oczywiście o status TVP, która nie udaje nawet, że nie jest partyjną stacją i że ma coś wspólnego z bezstronnością i obiektywizmem.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie