Sport

Sławomir Peszko znów wywołał burzę. Ryzykowne zabawy z synem

Znów głośno o Sławomirze Peszko, były reprezentantem Polski w piłce nożnej. Wszystko za sprawą internetowego challenge’u, do którego 35-latek został nominowany.

Koronawirus paraliżuje świat, a politycy, eksperci i media nawołują, by w obecnej sytuacji pozostać w domach. Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić zwyczajnie się nudzą i wymyślają różnego rodzaju rozrywki, mogące urozmaicić monotonię kwarantanny. Jedną z nich jest coś, co nazwane zostało “Toilet Paper Challenge”.

O co w tym chodzi? O popisanie się jakąś typową piłkarską sztuczką, jak żonglerka czy podbijanie rolki papieru głową bądź nogą. Sportowcy wrzucają więc do sieci zabawne filmiki i każdy, kto wykona zadanie, wskazuje kolejną osobę, która ma popisać się zwoimi zdolnościami w sztuczkach z papierem.

Jednym z nominowanych był Sławomir Peszko, były reprezentant Polski i gracz m.in Lechii Gdańsk, Wisły Kraków czy FC Koeln. 35-latek uznał, że do zadania wykorzysta swojego syna. Postawił więc rolkę papieru na głowie, dziecka, a gdy ta zaczęła się zsuwać…Uderzył ją mocno, z woleja. Internauci nie szczędzili Peszce cierpkich słów, piętnując jego nieodpowiedzialne zachowanie.

Peszko w tym sezonie PKO Ekstraklasy zagrał w osiemnastu meczach i zdobył trzy bramki, a także zanotował dwie asysty. Po mundialu w Rosji w 2018 roku zakończył karierę reprezentacyjną.

Zdjęcie: YouTube

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie