Po godzinach

Skiba nie wytrzymał. Powiedział co sądzi o mądrościach Górniak i Kołakowskiej

Krzysztof Skiba krytykuje artystów

– To jest szkodliwe, bezmyślne i po prostu głupie (…). Prosiłbym te panie o przemyślenie swoich wypowiedzi – tak Krzysztof Skiba skomentował refleksje Edyty Górniak i Wioli Kołakowskiej dotyczące koronawirusa.

Jeżeli jeszcze niedawno sytuacja pandemiczna w Polsce była zła, to teraz jest bardzo zła. Jeśli nie dramatyczna. W środę w Polsce padł rekord zakażeń od początku pandemii – niemal 30 tysięcy nowych przypadków.

Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, z powodu COVID-19 zmarło 115 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 460 osób. Służba zdrowia jest na granicy wydajności.

Oczywiście wciąż nie brakuje głosów, które bagatelizują chorobę, bądź ją zupełnie negują. Co gorsza, także wśród osób bardziej lub mniej popularnych. Co gorsza, bo przecież te osoby mają grona swoich fanów i sympatyków, więc idiotyzmy, które sprzedają za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych trafiają na podatny grunt.

Viola Kołakowska twierdzi, że Andrzej “Piasek” Piaseczny leży w szpitalu, bo ktoś mu coś za to obiecał. I promuje swoją płytę, która ma wyjść w maju. Jego choroba nie istnieje, tak samo jak szpital, w którym dochodzi do zdrowia. Również Edyta Górniak wydaje się być przybyszem z innej planety. Wokalista przekonuje, że na każdej planecie istnieje życie, kilka miesięcy temu również negowała pandemię, twierdząc, że w szpitalach leżą statyści.

Rewelacje koleżanek – bądź, co bądź – z branży skomentował Krzysztof Skiba w programie “Newsroom” WP. Tekściarz i satyryk – delikatnie mówiąc – sprowadził obie panie na ziemię (co szczególnie przyda się Górniak). – To jest szkodliwe, bezmyślne i po prostu głupie. Piasek leży w szpitalu, walczy. Wiemy, że tej choroby nie przechodzi się łatwo, są kłopoty z oddychaniem. (…) Tego typu wpisy są kompletnie bezmyślne – stwierdził. – Prosiłbym te panie o przemyślenie swoich wypowiedzi – dodał muzyk.

Podpisujemy się pod tym rękami i nogami.

Źródło: o2.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie