Po godzinach

Skiba nie wytrzymał! Dosadnie wykpił teorię Edyty Górniak i… uderzył w rząd. “Terlecki i Szydło to klasyczni reptilianie”

Krzysztof Skiba krytykuje artystów

Edyta Górniak znów szokowała swoimi poglądami. Piosenkarka przekonywała, że na Ziemi żyją bioroboty i reptilianie. Teorie artystki ostro skomentował Krzysztof Skiba.

Górniak znów szokuje

Edyta Górniak już dawno przestała kojarzyć się z muzyką. Teraz jest o niej głośno głównie z powodu kontrowersyjnych, czy wręcz po prostu dziwacznych przekonań. Dała się poznać jako jedna z czołowych koronasceptyczek w Polsce, snuła teorie spiskowe.

Ostatnio piosenkarką wzięła udział w XIX Zlocie Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu 2022”, gdzie podzieliła się swoimi teoriami. Przekonywała, że ludzie nie są na Ziemi sami. Obok nas żyją też istoty pozaziemskie, które tylko wyglądają jak ludzie, a tak naprawdę to bioroboty i reptilianie.

Kpiny Skiby

Wystąpienie artystki nie uszło uwadze mediów, było też szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Głos w sprawie rewelacji Górniak zabrał też Krzysztof Skiba. Słynący z ciętego języka muzyk napisał drwiący komentarz. Przewrotnie rozpoczął wpis od słów „Edyta ma rację”, ale potem zaczyna się jazda. Nie zabrakło krytyki obozu rządzącego.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie