Polityka i Społeczeństwo Wojna

Skandaliczny wpis ruskiej ambasady, nawołuje do egzekucji ukraińskich żołnierzy. “Barbarzyństwo i zdziczenie”

Rosja Azow
Marco Iacobucci Epp/ Shutterstock

Rosyjska ambasada w Londynie otwarcie nawołuje do egzekucji żołnierzy pułku Azow. W skandalicznym i obrzydliwym wpisie zasugerowano, by ich powiesić, bo to „upokarzająca śmierć”.

Jeśli w Europie są jeszcze jacyś naiwniacy, którzy sądzą, że z Rosją można jakoś ułożyć relacje, to niech spojrzą sobie na wpis rosyjskiej ambasady w Londynie. I mają odpowiedź – nie, nie można. Rosja to wróg normalnego, cywilizowanego świata.

Oto rosyjska ambasada w Wielkiej Brytanii otwarcie domaga się egzekucji żołnierzy z pułku Azow, którzy bronili Mariupola. Sama śmierć to za mało – pojawia się sugestia, by dodatkowo upokorzyć ukraińskich wojskowych.

Bojownicy Azowa zasługują na egzekucję, ale nie na śmierć od ognia plutonu egzekucyjnego, ale przez powieszenie, ponieważ nie są prawdziwymi żołnierzami. Zasługują na poniżającą śmierć – napisano na oficjalnym (!) profilu ambasada. Są to rzekomo słowa małżeństwa mieszkającego w Mariupolu. Według kłamliwej ruskiej propagandy pułk Azow ostrzeliwał ich dom.

Azowcy zasłużyli na śmierć nie przez rozstrzelanie, tylko przez powieszenie. Dlatego, że to nie są prawdziwi żołnierze. Należy im się upokarzająca śmierć – mówi bohater propagandowego nagrania. Dziwnym trafem zapomniał, że to rosyjska armia zaatakowała Mariupol. Gdyby ruscy siedzieli w domu, pan z filmu nie miałby problemów.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie