Polityka i Społeczeństwo

Skandaliczna wypowiedź Krystyny Pawłowicz. Te słowa wywołały oburzenie wśród internautów

O Krystynie Pawłowicz można powiedzieć wiele, ale nie to, że grzeszy kulturą osobistą i szacunkiem do przeciwników politycznych i ich zwolenników. Posłanka PiS raz po raz w niewybredny sposób atakuje parlamentarzystów opozycji, dziennikarzy, czy zwykłych internautów.

Niedawno Pawłowicz przeszła sama siebie, gdy na Facebooku zamieściła skandaliczny wpis o dziecku, które popełniło samobójstwo. Natychmiast ruszyła ogromna akcja mająca na celu wyrzucenie posłanki PiS z portalu społecznościowego. 

 

 

 

 

Tym razem Krystyna Pawłowicz postanowiła zaatakować posłankę Nowoczesnej Kamilę Gasiuk-Pihowicz, która podczas procedowania prezydenckich ustaw sądowych w trakcie obrad komisji sprawiedliwości miała czelność wytknąć politykom partii rządzącej łamanie konstytucji i podstawowych standardów procesu legislacyjnego.

Cała wypowiedź pełna jest pogardy, epitetów i wyzwisk. Mamy również do czynienia z klasycznym odwołaniem się do lewactwa. Zresztą zobaczcie sami:

Nie jest to niestety pierwszy raz, kiedy posłanka Prawa i Sprawiedliwości przekracza wszelkie granice dobrego smaku, zachowując się po prostu po chamsku. Co gorsza, jej partyjne koleżanki i koledzy nie tylko nie widzą nic złego w zachowaniu Pawłowicz, co często usprawiedliwiają ją w mediach, zachęcając w ten sposób do kolejnych ekscesów.

Tym razem jednak reakcja internautów była natychmiastowa. Sporej części z nich wypowiedź Pawłowicz nie przypadła bynajmniej do gustu, co też ma swoje odzwierciedlenie w komentarzach pod materiałem:

https://twitter.com/piotr_makowiec/status/936127856232554496

fot. flickr/Lukas Plewnia

  POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”250″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie