Polityka i Społeczeństwo

Skandaliczna okładka prawicowego tygodnia. Przez takie szczucie zginął Paweł Adamowicz

Jeżeli historia czegoś nas uczy, to uczy nas tego, że niczego nas nie uczy. Te słynne słowa jak ulał pasują do najnowszej okładki skrajnie proPiSowskiego tygodnika “Sieci” braci Karnowskich.

Jak na dłoni widać, że w obozie “dobrej zmiany” zapomniano już, do czego doprowadziła kampania nienawiści wobec tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. A może nigdy o tym nie pamiętano?

Następczyni zamordowanego polityka opozycji Aleksandra Dulkiewicz staje się celem jeszcze ostrzejszego ataku, na czele którego staje pismo braci Karnowskich.

x

x

x

x

x

x

https://twitter.com/marcin_wiklo/status/1145295047832870912

Patrząc na okładkę najnowszego wydania sympatyzującego z PiSem tygodnika, trudno nie zauważyć, że prawicowa machina pogardy za cel wzięła sobie nie tylko Aleksandrę Dulkiewicz, ale i cały Gdańsk.

Tytuł wydania brzmi wymownie: “Czy Gdańsk chce do Niemiec?“. Znajdująca się pod tytułem krzykliwa adnotacja “wstrząsający reportaż” sugeruje, że bracia Karnowscy  zadają pytanie o charakterze retorycznym.

Jak pisze NaTemat, atak na Dulkiewicz nie jest sprawą przypadku:

Jak wyraźnie widać, na główny cel wpływowa w środowisku PiS redakcja wzięła Aleksandrę Dulkiewicz – to jej twarz sąsiaduje ze swastykami. Na kuriozalnej grafice widzimy jednak także przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, a nawet Pawła Adamowicza, który zginął w wyniku zamachu przeprowadzonego 13 stycznia”.

W ocenie portalu nagonka na obecną prezydent Gdańska jest jeszcze bardziej brutalna, bezwględna i chamska, niż działania, które niechybnie przyczyniły się do tragicznej śmierci Pawła Adamowicza…

źródło: NaTemat

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie