Polityka i Społeczeństwo Wojna

Skandal w Niemczech, agresywna Rosjanka zwyzywała Ukrainkę i jej dziecko. “Należy was eksterminować jak Żydów”

Rosja Azow
Marco Iacobucci Epp/ Shutterstock

Skandaliczny incydent w Niemczech! W Bad Wiessee Rosjanka podeszła na plaży do Ukrainki i jej dziecka i zwyzywała ich. Sprawą zajęła się policja.

Oksana, Ukrainka, która z powodu wojny wyjechała do Niemiec i znalazła pracę w Bad Wiessee, opisała w mediach społecznościowych przykre zdarzenie. Gdy odpoczywała wraz z dwuletnim dzieckiem na miejskiej plaży, podeszła nieznajoma kobieta. Okazała się Rosjanką. Zaczęła obrażać dziecko, mówiła, by „spi…ało do Ukrainy i zabrało ze sobą matkę”. Ale to nie koniec. Kobieta wychwalała Putina i jego inwazję, stwierdziła, że Rosja będzie sięgała „od Moskwy do Monachium”. Potem oświadczyła, że „Ukraińców należy eksterminować jak Żydów”. Co więcej, agresywna nieznajoma zachęciła podburzało swoje dziecko. To ochlapało wodą dwuletniego synka Oksany i zaczęło wyrzucać jego zabawki z piaskownicy.

Ukrainka wyjęła telefon i zaczęła nagrywać zajście, wtedy agresora się uspokoiła. Oksana opublikowała nagranie i opisała przykre zdarzenie na Instagramie. Powiadomiła też policję. Funkcjonariusze pracują nad identyfikacją agresywnej Rosjanki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @ksusha.felskaja

Rosjanka z Bad Wiessee poczuła się na tyle mocna, by zaatakować kobietę z dwuletnim dzieckiem, ciekawe, czy byłaby tak wygadana w innych okolicznościach. Tymczasem ciekawą “niespodziankę” dla obywateli kraju-agresora przygotowali Finowie. Na lotnisku w Helsinkach zawisł plakat z napisem w języku rosyjskim: “A u nas mówi się o wojnie”. Jest tam też link do strony, na której można czytać po rosyjsku prawdziwe wiadomości o wojnie.

Źródło: Onet

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie