Polityka i Społeczeństwo

Siostrzeniec Morawieckiego, aktywista LGBT, szczerze o relacjach z wujem. “Tak było zawsze”

Gints Ivuskans/ Shutterstock

18-letni Franek Broda to siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego. Jest znany z tego, że wspiera społeczność LGBT i nie podziela raczej poglądów wujka. Ostatnio udzielił wywiadu na kanale braci Sekielskich.

Franek Broda krytykuje PiS

Franciszek Broda mając 17 lat przyznał publicznie, że jest gejem. Przez to – i fakt, że jego wujem jest Morawiecki – zainteresowały się nim media. Teraz udzielił wywiadu, który z pewnością zdenerwuje jego rodzinę.

Co ciekawe, młodzieniec przyznał, że był członkiem młodzieżówki PiS.

Nasze jedyne działania, jakie tam były, to roznoszenie ulotek czy pójście na jakieś wydarzenie ładnie ubranym i złożenie kwiatów na pomniku, ale społecznie (mimo tego, że byłem w młodzieżówce PiS-u), byłem po tej drugiej stronie. Byłem przeciwko TVP, sytuacja w kościołach mnie drażniła i nie tolerowałem tego, że ktoś nie szanuje drugiego człowieka… żeby było zabawnie, byłem przeciwny LGBT, ale nie przeciwny osobom homoseksualnym, tylko ja miałem w głowie, że to faktycznie jest ruch, organizacja… Mówię tu o sytuacji, gdzie w jednym środowisku LGBT jak się dowiedzieli o tym, że jestem gejem i należę do młodzieżówki PiS-u, to nie patrzyli na mnie przychylnie i nie potraktowali mnie zbyt dobrze, ale dzisiaj trochę rozumiem dlaczego powiedział.

Wujek? Nie znam dobrze gościa…

Broda nie utrzymuje też kontaktu z Morawieckim.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie