Polityka i Społeczeństwo Sport

Sensacyjne wieści z Juraty, Andrzej Duda przerywa urlop! Co zakłóciło prezydentowi odpoczynek?

Andrzej Duda i przystanki
Dziurek / Shutterstock.com

Sensacyjne wieści dobiegają nas z Juraty. Andrzej Duda przerywa urlop! Co przeszkodziło prezydentowi w błogim szaleństwie? Okazuje się, że Duda wybiera się w daleką podróż…

Przerwany urlop!

Jak nie narty, to plaża i piękny Bałtyk!

Andrzej Duda wypoczywa w Juracie, a w internecie pojawiają się co chwila zdjęcia z prezydenckiego urlopu. Dzięki temu wiemy, że głowa państwa stara się spędzić wolny czas aktywnie, choćby zabawiając się na skuterze wodnym. W końcu prezydent był tak zapracowany, że musi się wreszcie wyszaleć!

Ale z Juraty dobiegły sensacyjne wieści – oto Andrzej Duda przerywa swój urlop! Dlaczego? Czyżby prezydent chciał zainterweniować w sprawie konfliktu rządu Polski z Unią Europejską? A może to reakcja na psujące się po wymyśleniu przez PiS Lex TVN relacje z USA? Albo chce odwiedzić podtopione tereny i wytłumaczyć, czemu PiS nie budowało wałów przeciwpowodziowych? Czy Andrzej Duda chce zrobić wreszcie coś pożytecznego?

Cóż, okazuje się, że prezydent faktycznie odbędzie daleką, służbową podróż. Poleci do Japonii na ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Duda odwiedzi Tokio w gronie najbliższych współpracowników.

Od wielu lat, w tradycji ruchu olimpijskiego, przywódca państwa organizatora kolejnych imprez odwiedza otwarcie igrzysk olimpijskich. Polska organizuje Igrzyska Europejskie w Krakowie w 2023 r. i byłoby afrontem wobec Japonii, gdybyśmy odmówili udziału – mówi w rozmowie z WP osoba z otoczenia prezydenta.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie