Po godzinach

Schreiberowie znów na tapecie, pani Marianna potwierdza zaskakujące fakty z przeszłości męża. “Nie stanowi to problemu”

screen/ YouTube/ TVN Fashion

W “Polityce” ukazał się artykuł o ministrze Łukaszu Schreiberze i jego żonie Mariannie. Dowiedzieliśmy się, że polityk PiS jest po rozwodzie i ma jeszcze jedno dziecko.

Rozwodnik z dzieckiem

Okazuje się, że kiedy polityk PiS poznał Mariannę, był już po rozwodzie i miał dziecko z pierwszego małżeństwa. Całe szczęście, był to związek niesakramentalny.

Tak to prawda.

Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie – potwierdziła szokujące doniesienia Marianna w rozmowie z “Super Expressem”. – Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość. Mój mąż jest dobrym ojcem i mężem, a to dla mnie najważniejsze. Faktycznie, każdy z nas ma swoją przeszłość, a to, co najważniejsze to przyszłość – dodała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

 

Kontrowersyjna para

O Mariannie Schreiber Polska usłyszała, gdy ta pojawiła się w TVN w programie “Top Model”. Nie zrobiła kariery TVN-owskiej modelki, ale Polacy o niej nie zapomnieli. Zresztą ona sama robi wszystko, by nie znikać z czołówek portali.

W tym roku ogłosiła, że zakłada partię Mam dość. Wcześniej próbowała zapisać się do Nowoczesnej, co ostatecznie się nie udało.

Czy Marianna stworzy swoje listy wyborcze i wystartuje z do Sejmu? To wątpliwe. Jak na razie jej ugrupowanie to byt medialny. Możliwe jednak, że przez rok wiele się jeszcze zmieni.

Czytaj również:

Źródło: “Polityka”

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie